Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Nadzieja i Miłość – Odcinek 24: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Nadzieja i Miłość – Odcinek 24: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Nadzieja i Miłość – Odcinek 24 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Nadzieja i Miłość odc. 24? Ruzgiar ma kłopoty w szkole, chce to ukryć przed Hakanem i prosi Umut aby porozmawiała z dyrektorem jako jego starsza siostra. Umut się zgadza. Sąsiedzi narzekają, że do Umut i Hale przychodzą coraz to nowi mężczyźni. Ozan prosi Musę o pomoc w zdobyciu pieniędzy u lichwiarzy. Bliźniaczki rozmawiają z Asude o nowej filmowej roli, w zamian za niepublikowanie kompromitującego filmu. Umut ma o to do nich pretensje i zawiadamia Musę. Musa robi dziewczynom awanturę,  Zafer staje w ich obronie. Zeliha z Alim jadą w odwiedziny do Umut. Ozan od mafii pożycza pieniądze.

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 24?

Serial Nadzieja i Miłość – Odcinek 24 będzie emitowany w telewizji dnia 4 października 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę serialu Nadzieja i Miłość odc. 24 będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Nadzieja i Miłość?

Hakan dowiaduje się o wizycie “siostry” w szkole Ruzgiara i robi awanturę Duygu, myśląc że ona tam była. Umut mówi Hakanowi jak naprawdę było. Sąsiedzi Umut i Hale są coraz bardziej niezadowoleni. Zafer kupuje Musie samochód. Ozan przekonuje Hale, że Umut powinna rzucić pracę u Hakana, gdyż jest to niebezpieczne dla jego związku z Umut. Sąsiad Kadir odwiedza Hale i usiłuje ją zgwałcić. Umut w ostatniej chwili przybywa jej na ratunek. Zawiadamia też policję, która aresztuje Kadira. Wzburzeni sąsiedzi napadają na mieszkanie Hale.

Grafika serialowa Nadzieja i Miłość odc. 24:

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 24? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Nadzieja i Miłość odc. 24, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 24? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Nadzieja i Miłość odc. 24, kiedy powtórka?