Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Nadzieja i Miłość – Odcinek 25: Kadir usiłuje zgwałcić Hale!

Nadzieja i Miłość – Odcinek 25: Kadir usiłuje zgwałcić Hale!

Nadzieja i Miłość – Odcinek 25 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Nadzieja i Miłość odc. 25? Hakan dowiaduje się o wizycie “siostry” w szkole Ruzgiara i robi awanturę Duygu, myśląc że ona tam była. Umut mówi Hakanowi jak naprawdę było. Sąsiedzi Umut i Hale są coraz bardziej niezadowoleni. Zafer kupuje Musie samochód. Ozan przekonuje Hale, że Umut powinna rzucić pracę u Hakana, gdyż jest to niebezpieczne dla jego związku z Umut. Sąsiad Kadir odwiedza Hale i usiłuje ją zgwałcić. Umut w ostatniej chwili przybywa jej na ratunek. Zawiadamia też policję, która aresztuje Kadira. Wzburzeni sąsiedzi napadają na mieszkanie Hale.

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 25?

Serial Nadzieja i Miłość – Odcinek 25 będzie emitowany w telewizji dnia 5 października 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę serialu Nadzieja i Miłość odc. 25 będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Nadzieja i Miłość?

Duygu odchodzi z firmy Hakana. Sąsiedzi obrzucają kamieniami mieszkanie Hale i Umut. Umut wzywa na pomoc Musę. Hale przyznaje się Musie, że jest sierotą. Leina załatwia sprawę szantażu z bliźniaczkami oraz obiecuje role w serialu. Hale i Umut zamieszkają w domu Zafera. Ragip zaprasza Zafera do siebie do biura i w jego obecności wydziedzicza Ozana.

Grafika serialowa Nadzieja i Miłość odc. 25:

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 25? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Nadzieja i Miłość odc. 25 kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 25? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Nadzieja i Miłość odc. 25 kiedy powtórka?