Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Nadzieja i Miłość – Odcinek 26: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Nadzieja i Miłość – Odcinek 26: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Nadzieja i Miłość – Odcinek 26 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Nadzieja i Miłość odc. 26? Duygu odchodzi z firmy Hakana. Sąsiedzi obrzucają kamieniami mieszkanie Hale i Umut. Umut wzywa na pomoc Musę. Hale przyznaje się Musie, że jest sierotą. Leina załatwia sprawę szantażu z bliźniaczkami oraz obiecuje role w serialu. Hale i Umut zamieszkają w domu Zafera. Ragip zaprasza Zafera do siebie do biura i w jego obecności wydziedzicza Ozana.

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 26?

Serial Nadzieja i Miłość – Odcinek 26 będzie emitowany w telewizji dnia 6 października 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę serialu Nadzieja i Miłość odc. 26 będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Nadzieja i Miłość?

Hakan nie powstrzymuje Duygu od odejścia z pracy. Beril opuszcza Asude i też odchodzi z pracy. Musa sprzedaje nowy samochód, aby zwrócić pieniądze wyłudzone przez ojca. Asude soptyka się z Leylą w restauracji i wrzuca jej sałatkę na głowę. Musa oddaje pieniądze Ozanowi. Jahija widzi Musę w towarzystwie Ozana i Umut.

Grafika serialowa Nadzieja i Miłość odc. 26:

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 26? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Nadzieja i Miłość odc. 26, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 26? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Nadzieja i Miłość odc. 26, kiedy powtórka?