Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Nadzieja i Miłość – Odcinek 27: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Nadzieja i Miłość – Odcinek 27: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Nadzieja i Miłość – Odcinek 27 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Nadzieja i Miłość odc. 27? Hakan nie powstrzymuje Duygu od odejścia z pracy. Beril opuszcza Asude i też odchodzi z pracy. Musa sprzedaje nowy samochód, aby zwrócić pieniądze wyłudzone przez ojca. Asude soptyka się z Leylą w restauracji i wrzuca jej sałatkę na głowę. Musa oddaje pieniądze Ozanowi. Jahija widzi Musę w towarzystwie Ozana i Umut.

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 27?

Serial Nadzieja i Miłość – Odcinek 27 będzie emitowany w telewizji dnia 9 października 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę serialu Nadzieja i Miłość odc. 27 będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Nadzieja i Miłość?

Sprawa sąsiada, który chciał zgwałcić Hale zostaje odroczona. Rozwścieczony Musa potrąca samochodem niedoszłego gwałciciela. Ozan składa wizytę w domu Umut i oświadcza się. Zeliha i Zafer zgadzają się. Ragip i Emel nie przychodzą. Hale dziękuje Musie za wsparcie. Hakan umawia się z Umut.

Grafika serialowa Nadzieja i Miłość odc. 27:

Nadzieja i Miłość – Odcinek 27 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Nadzieja i Miłość odc. 27, kiedy powtórka?
Nadzieja i Miłość – Odcinek 27 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Nadzieja i Miłość odc. 27, kiedy powtórka?