Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Nadzieja i Miłość – Odcinek 5: Umut ucieka z domu!

Nadzieja i Miłość – Odcinek 5: Umut ucieka z domu!

Nadzieja i Miłość – Odcinek 5 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Nadzieja i Miłość odc. 5? Umut śledząc Ozana trafia do jego prawdziwego domu, ale mężczyzna nie przyznaje się, że w nim mieszka. Mówi Umut, że jego rodzice tu pracują jako służba. Zafer, wezwany przez Ozana, odwozi Umut do domu. Hale spędza miły wieczór z Musą. Asude rozstaje się z Metem. Musa z Zaferem postanawiają wydać Umut za mąż. Musa wysyła kwiaty Hale, ale kobieta ich nie przyjmuje. Kandydat na meża Umut pojawia się w jej domu. Umut ucieka z domu. Matka Ozana odkrywa, że syn pracuje u fryzjera.

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 5?

Serial Nadzieja i Miłość – Odcinek 5 będzie emitowany w telewizji dnia 7 września 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę serialu Nadzieja i Miłość odc. 5 będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Nadzieja i Miłość?

Umut przyjeżdża do Hale, aby się wypłakać i pożalić. Zeliha robi wyrzuty Zaferowi. Ten szantażuje ją wyjawieniem tajemnicy sprzed lat, kiedy Zeliha zabiła swego pierwszego męża. Zeliha twierdzi, że był to wypadek. Ozan opowiada Hakanowi o znajomości z Umut. akan spędza noc u Duygu. Musa wpada do fryzjera i robi awanturę Ozanowi. Ozan odwiedza Umut, pociesza ją i obiecuje, że się z nią ożeni. Emel umawia się z Umut. Ragip nie zgadza się na ślub Ozana.

Grafika serialowa Nadzieja i Miłość odc. 5:

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 5? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Nadzieja i Miłość odc. 5, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 5? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Nadzieja i Miłość odc. 5, kiedy powtórka?