Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Nadzieja i Miłość – Odcinek 6: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Nadzieja i Miłość – Odcinek 6: Ciekawa/y co się wydarzy? Sprawdź streszczenie.

Nadzieja i Miłość – Odcinek 6 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Nadzieja i Miłość odc. 6? Umut przyjeżdża do Hale, aby się wypłakać i pożalić. Zeliha robi wyrzuty Zaferowi. Ten szantażuje ją wyjawieniem tajemnicy sprzed lat, kiedy Zeliha zabiła swego pierwszego męża. Zeliha twierdzi, że był to wypadek. Ozan opowiada Hakanowi o znajomości z Umut. Hakan spędza noc u Duygu. Musa wpada do fryzjera i robi awanturę Ozanowi. Ozan odwiedza Umut, pociesza ją i obiecuje, że się z nią ożeni. Emel umawia się z Umut. Ragip nie zgadza się na ślub Ozana

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 6?

Serial Nadzieja i Miłość – Odcinek 6 będzie emitowany w telewizji dnia 8 września 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórkę serialu Nadzieja i Miłość odc. 6 będzie można obejrzeć za darmo w serwisie VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku Nadzieja i Miłość?

Emel próbuje przetłumaczyć Umut, że Ozan się tylko nią bawi i ją oszukuje. Umut wraca do domu, gdzie Musa w złości dźga ją nożem, ciężko raniąc. Umut trafia do szpitala. Zafer ukrywa winę Musy. Asude chce otworzyć nową firmę i liczy na pomoc Hakana. Hakan mówi Duygu, że nie będą razem. Meta odcina Asude od pieniędzy firmowych. Ali robi awanturę Musie.

Grafika serialowa Nadzieja i Miłość odc. 6:

Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 6? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Nadzieja i Miłość odc. 6, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć online i w TV Nadzieja i Miłość – Odcinek 6? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu Nadzieja i Miłość odc. 6, kiedy powtórka?