Strona Główna / Nadzieja i Miłość / Nadzieja i Miłość – Odcinek 66 (finałowy): Yelda popełni samobójstwo! Tragiczny poród Melis! Co z Umut i Ozanem?

Nadzieja i Miłość – Odcinek 66 (finałowy): Yelda popełni samobójstwo! Tragiczny poród Melis! Co z Umut i Ozanem?

Po dłuższej przerwie przychodzę do Was ze streszczeniem ostatniego odcinka Nadzieja i Miłość. Jedno jest pewne… Zakończenie powali nas wszystkich na kolana. Nie możecie tego przegapić! Zobaczcie, co nas czeka.

Nadzieja i Miłość – Odcinek 66 (ostatni) streszczenie:

Między Ozanem i Hakanem dochodzi do bójki. Umut znowu ich rozdziela. Yelda zrozpaczona ostatnimi wydarzeniami bez celu wałęsa się po mieście. Ozan odkrywa prawdziwe okoliczności śmierci Emel w mieszkaniu Ozen. Asude spotyka się z Metem. Meta ciągle oszukuje Leylę. Po kolacji Asude i Mete trafiają do pokoju hotelowego, gdzie znajduje ich Leyla. Musa z pomocą Yigita próbuje uciec ze szpitala. Przybyła na miejsce Hale odwodzi go od tego pomysłu i pomaga wrócić do sali szpitalnej. Yelda popełnia samobójstwo, skacząc z mostu do Bosforu. Ozan dostaje wezwanie do rodzącej Melis. Jedzie tam sam, ale po jego wyjściu Zeliha namawia Umut, aby do nich dołączyła. W szpitalu Melis umiera przy porodzie. Córeczka trafia w ręce Umut.

Gdzie obejrzeć Nadzieja i Miłość – Odcinek 66?

Serial Nadzieja i Miłość – Odcinek 66 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 4 grudnia na kanale TVP2 od godz. 17.05 lub na stronie WP Pilot (wybierając program TVP2). Powtórkę serialu można obejrzeć na stronie VOD.TVP.PL.

Grafika serialowa Nadzieja i Miłość – Odcinek 66:

UWAGA: Dla miłośników tureckich seriali TVP2 przygotowało nową produkcję pt. Meandry uczuć, która zastąpi Nadzieję i Miłość. Widzimy się już 5 grudnia o godz. 17.10!

https://emcio.com/meandry-uczuc-nowy-turecki-serial-ktory-zastapi-nadzieje-i-milosc-o-czym-jest-od-kiedy-i-gdzie-bedziemy-mogli-ogladac/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi