Strona Główna / Portal Wielotematyczny / O mnie się nie martw – Odcinek 67: Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

O mnie się nie martw – Odcinek 67: Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

O mnie się nie martw – Odcinek 67 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu O mnie się nie martw odc. 67? Marcin odkrywa, że dziewczynki przypadkiem zamieniły jego teczkę z dokumentami podczas wizyty u cioci Sylwii. Dzwoni do niej i prosi ją o zwrot dokumentów. Sylwia zjawia się w kancelarii, gdzie niespodziewanie zostaje wplątana w historię dziewczynki, która sama chce się oddać do domu dziecka. Przy okazji poznaje pracowników kancelarii. Paweł przygląda się jej z zaciekawieniem, ale Marcin raczej traktuje ją z rezerwą. Marta i Irenka rozmawiają z Igą o sytuacji na Żelaznej. Między Sylwią i Krzyśkiem dochodzi do poważnej rozmowy, która nieoczekiwanie bardzo porusza ich oboje. Krzysiek prosi Marcina, by zatrudnił Sylwię w kancelarii. Zajmuje się też chorymi dziewczynkami wydając im kolejne polecenia. One mają dość takiej opieki i wymyślają, w jaki sposób się uwolnić. Podejmują więc z ojcem poważną rozmowę na temat seksu. Tymczasem Joanna rozpoczyna rehabilitację. W rozmowie z rehabilitantem przypadkiem dowiaduje się, że Paweł Radecki to jego dobry przyjaciel. Zastanawia się, czy to tylko zbieg okoliczności, czy Paweł rozpoczął z nią nową grę.

Gdzie obejrzeć online i w TV O mnie się nie martw – Odcinek 67?

Serial O mnie się nie martw – Odcinek 67 będzie emitowany w telewizji dnia 10 marca 2017 na kanale TVP2 od godz. 20:40. Powtórkę będzie można oglądać również na VOD.TVP.PL -> O mnie się nie martw na VOD.TVP.PL.

Grafika serialowa dla O mnie się nie martw odc. 67:

O mnie się nie martw – Odcinek 67 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź O mnie się nie martw odc. 67, kiedy powtórka?