Strona Główna / Wiadomości Sportowe / Odnaleziono dziennikarkę sportową

Odnaleziono dziennikarkę sportową

Sukcesem zakończyły się poszukiwania Courtney Roland – dziennikarki serwisu AggieYell.com, która zajmuje się sportem uniwersyteckim. Policja twierdzi, że 29-letniej dziennikarce nic się nie stało, jednak została przewieziona do szpitala na badania.

Courtney Roland zaginęła w nocy z soboty na niedzielę w amerykańskim Houston. Dziennikarka wróciła w godzinach popołudniowych z obozu drużyny futbolowej, a następnie pojechała gdzieś swoim samochodem – twierdziła jej współlokatorka.

Około północy wspomniana współlokatorka dziennikarki dostała od niej smsa, w którym było napisane, że jest przerażona, ponieważ śledzi ją mężczyzna jadący niebieskim samochodem. Kiedy się zatrzymała i chciała zapytać o co chodzi, mężczyzna uciekł. Rodzina Courtney zgłosiła jej zaginięcie na policję, a wielu przyjaciół oraz sportowców poszukiwało jej za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Dziś policja z Houston odnalazła samochód dziennikarki na parkingu pod jednym z centrów handlowych. W samochodzie była jej torebka i telefon.

W godzinach popołudniowych czasu polskiego policjanci poinformowali, że znaleźli dziennikarkę na terenie centrum handlowego, pod którym był zaparkowany jej samochód. Kobiecie nic się nie stało, jednak została przewieziona na badania do szpitala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi