Strona Główna / Biżuteria / OSMAŃSKA RODZINA – KOSEM WSPANIAŁE STULECIE POLSKA. Grupa, która umila życie, uczy i … nagradza!

OSMAŃSKA RODZINA – KOSEM WSPANIAŁE STULECIE POLSKA. Grupa, która umila życie, uczy i … nagradza!

Najlepsze tureckie seriale i filmy kinowe tłumaczone na język polski, to podstawa. Ale to nie wszystko, co grupa KWSP oferuje swoim wiernym członkom. I nie wspomnę też o wspaniałych ludziach, którzy dzielą ze sobą wspólną pasję: tureckie seriale właśnie. To również grupa, w której śmiech i dobre żarty nie ustają.

To również publikowane materiały przybliżające nam kulturę Turcji, quizy i konkursy. Konkursy z nagrodami!

Gdzie? Tu: https://www.facebook.com/groups/429120607290323/

I w tym właśnie miejscu pragnę podzielić się z Wami swoją piękną historią, związaną z tą GRUPĄ… A było to rok temu, z okazji pierwszej rocznicy urodzin KWSP. Administratorzy grupy, chcąc uczcić z nami jakże piękne Święto, ogłosili konkurs na najlepszą charakteryzację ottomańską.

Nagrodami w konkursie była piękna biżuteria w stylu ottomańskim właśnie, ufundowana przez nasze “Kosemki” (tak nazywamy nasze cudne administratorki) i sklep internetowy OTTOMANIA  

https://www.facebook.com/wspanialestulecie.sklep/?fref=gs&hc_location=group

Nie będę Was zapewniać, jak piękne rzeczy ma w swej ofercie sklep OTTOMANIA. To musicie sprawdzić sami, zaglądając na stronę klikając w powyższy link. Ja, jedynie malutką próbkę zaprezentuję na fotkach własnego autorstwa, które zamieszczam poniżej.…

To naszyjnik, który był nagrodą dla laureata pierwszego miejsca w konkursie…

Prawda, że piękny???

Zawieszka granatem w centrum, zdobiona cyrkoniami wokół kamienia. Zawieszka i łańcuszek wykonane ze srebra próba 925. Z domieszką brązu. Według informacji na stronie internetowej sklepu  https://ottomania.pl/   biżuteria ta jest wykonywana ręcznie, w Turcji.

… I te właśnie cudeńko jest w moim posiadaniu!!! Tak, wygrałam tenże konkurs. A właściwie moja mała Sultaneczka Viktoria, która zdobyła uznanie wśród moich wspaniałych współgrupowiczek, wygrywając miażącą wręcz przewagą punktową. Jakże wielka była moja radość! A jakże wielką radością wybuchła moja mała “Mihrimah”, gdy dowiedziała się, że tak bardzo spodobała się fanom Wspaniałego Stulecia, w swoim przebraniu Sultanki 😀 Duma ją rozpierała, tym bardziej, że sama wystylizowała się na wspomnianą Sultankę Mihrimah.

Sultanka Miauczka i Sultanka Mruczka

I żeby nie było, jak to niektórzy złośliwcy twierdzą, że serial “Wspaniałe Stulecie” gromadzi tylko “stare emerytki”… Moja niespełna sześcioletnia córka, takie oto coś popełniła, jakiś rok temu…  Swoje pluszowe kotki wystylizowała na Sultanki 😀 Bo serial ‘Wspaniałe Stulecie’ to również kopalnia piękna pod każdą postacią, które inspiruje na każdym kroku, każdego z nas, niezależnie od wieku.

PS. Post ten dedykuję naszym wspaniałym KOSEMKOM, a w szczególności naszej Valide Karinie, bez której nie było by nas tu dzisiaj i w ogóle… Nie byłoby na świecie naszej wielkiej “Wspaniałej Sultańskiej Rodziny” <3 Dziękuję 🙂

 

 

O autorze Lady-in-Red

Lady-in-Red

Zapraszam do grupy Kosem Wspaniałe Stulecie Polska po najlepsze tureckie filmy i seriale!

4 komentarze

  1. Emanuel Kaczmarczyk

    Zajebista grupa, wspaniałe seriale! Zdecydowanie warto dołączyć.

  2. Najlepsza z najlepszych <3 !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi