Strona Główna / Moda, Uroda i Zdrowie / Styl czy tandeta? PANTERKOWE “BUM” ZNÓW STRASZĄ!

Styl czy tandeta? PANTERKOWE “BUM” ZNÓW STRASZĄ!

Modne? Piękne? Stylowe? Czy może ktoś nadal manipuluje naszym ubiorem? Nie dajmy się zrobić w balona! Otóż moda na tzw. “panterkę” stała się symbolem tandety na początku dwutysięcznego roku. Okropne cętki na legginsach czy futra… Pamiętacie?

 

Panterkowa masakra opanowała tunele, sieciowe sklepy, do których wcześniej mieliśmy szacunek. Czy teraz w 2017 roku jako TREND sezonu Jesień-Zima  2017/2018 zdobędzie uznanie i  zwrócimy jej honor?

Internauci wywołali istny skandal hejtów. Nic dziwnego, jeszcze 16 lat temu “wmawiano” panterkową stylowość jako hit sezonu, gdzie dosłownie kilka lat temu narodziły się hejty. Przypatrując się temu wnioskuję, że jednak Czesław Niemen miał rację, bo dziwny jest ten świat …

Dzisiejszy modowy klient w Polsce jest już coraz bardziej  świadomy jakości i stylu…

Co ciekawsze, producenci tkanin jeszcze bardziej cieszą się z “pantekowego BUM”. Dlaczego? Przestój w sprzedaży panterkowych wyrobów tekstylnych na początku dwutysięcznych lat doprowadził niektóre fabryki  na terenie Europy niemal do upadku. Wyprodukowane materiały wtedy – królują teraz! Ten sam producent i  ta sama tkanina jest okrzyknięta hitem sezonu! Trudno w to uwierzyć, ale to okropna prawda.

Czy lansowane na wybiegach swetry, płaszcze, buty i torebki są stylowe? Która z was odważy się wyjść na ulicę? Czy to, co było dla nas hejtem, teraz odważymy się kupić?!

 


Patrząc na wybiegi możemy być pełni podziwu  panterkowej twórczości. Zadajmy sobie teraz pytanie: czy wraz z tym trendem powróci “widmo solarium”?

Pomimo tego, że jest “ostatnim krzykiem mody”, “panterka” nadal jest symbolem tandety.

Łukasz Verra

(Modowa @wolucja)

 

 

 

4 komentarze

  1. (Y) zgadzam sie Lukasz .

  2. Modowa Ewolucja

    Dzięki Nati

  3. Mówca motywacyjny

    Łukasz Zgadzam się z tobą w 100% Pozdrawiam .M.D

  4. A ja go ostatnio widziałem jak miał torebkę w panterkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi