Strona Główna / Piłka Ręczna / Piłka ręczna: porażka Polaków z Hiszpanami na zakończenie towarzyskiego turnieju

Piłka ręczna: porażka Polaków z Hiszpanami na zakończenie towarzyskiego turnieju

Reprezentacja Polski w piłce ręcznej przegrała ostatni mecz w ramach memoriału Domingo Barcenasa. Biało-czerwoni ulegli gospodarzom imprezy – Hiszpanom 37:22.

Polacy nie byli faworytem tego spotkania i od początku meczu gra toczyła się pod dyktando Hiszpanów, którzy skutecznie wykorzystywali swoje szanse. O ile pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 17:12, tak w drugiej części spotkania gospodarze dołożyli kolejne 10 bramek przewagi.

Mecze rozrywane w ramach memoriału Domingo Barcenasa pokazały, że reprezentacja prowadzona przez trenera Piotr Przybeckiego jest wciąż w budowie. Polacy wygrali mecz z Białorusią i przegrali z Argentyną oraz Hiszpanią.

W drugim dzisiejszym meczu, który rozpoczął się o godzinie 17:00 Białoruś wygrała z Argentyną 29:22. Hiszpanie po trzech wygranych meczach zostali zwycięzcami turnieju.

Turniej w hiszpańskiej Pontevedrze  był ostatnim sprawdzianem reprezentacji Polski, która już za pięć dni, 12 stycznia rozpocznie turniej kwalifikacyjny do mistrzostw świata 2019. Jego gospodarzem będzie Portugalia, a nasi szczypiorniści oprócz gospodarzy zmierzą się w nim z Cyprem i Kosowem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi