Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Polska – Czarnogóra: Mecz o awans! Gdzie obejrzeć online i w TV?

Polska – Czarnogóra: Mecz o awans! Gdzie obejrzeć online i w TV?

Polska – Czarnogóra kiedy i gdzie obejrzeć online i w TV?

Mecz Polska – Czarnogóra rozstanie rozegrany 8 października 2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Początek o 18:00, transmisja telewizyjna będzie dostępna na kanale Polsat. Legalną transmisje online Polska – Czarnogóra będzie można obejrzeć na stronie https://www.ipla.tv/live/transmission-14812 lub w aplikacji. Koszt dostępu do streamu wynosi 14.90PLN, natomiast klienci Plusa i Cyfrowego Polsatu mogą obejrzeć to wydarzenie za darmo. Tekstową relacje z meczu można śledzić na stronie sport.pl.

Mecz za darmo i legalnie w internecie obejrzysz na stronie -> https://pilot.wp.pl/ wybierając kanał Polsat! 🙂

Poprzedni mecz Polski z Czarnogórą zakończył się zwycięstwem Biało-Czerwonych 2:1. Nasza reprezentacja wygrała ostatnio z Armenią (6:1), a Czarnogóra odniosła porażkę w meczu z Danią (1:0).

Mecz Polska – Czarnogóra może dać nam awans! Co reprezentacja Polski musi zrobić aby awansować na Mistrzostwa Świata?

Na chwilę obecną mamy pewne miejsce barażowe. W tabeli jesteśmy na pierwszym miejscu z dorobkiem 22 punktów, tuż za nami są nasi najwięksi rywale, Dania z 19 punktami – i tylko oni mogą nas zepchną z pierwszego miejsca. Przeanalizujemy więc szybko wszystkie możliwe scenariusze.

Polska wygrywa z Czarnogórą – awansujemy na mundial z pierwszego miejsca z 25pkt.!

Polska remisuje z Czarnogórą – awansujemy na mundial z pierwszego miejsca z 23 pkt.!

Polska przegrywa z Czarnogórą, Dania remisuje lub przegrywa z Rumunią – awansujemy z 22 pkt.!

Polska przegrywa z Czarnogórą, a Dania wygrywa z Rumunią – Dania równa się punktami z Polską i jest od nas lepsza pod względem bramek (na tę chwilę oba zespoły mają +12, jednak w wypadku powyższych rozstrzygnięć ta różnica ulega zmianie na korzyść Danii) i bilansu bezpośredniego (3-2 w Warszawie, 0-4 w Kopenhadze). W takiej sytuacji Dania awansuje z pierwszego miejsca, a Polskę czekają baraże.

Tak więc jesteśmy o krok od mundialu!