Strona Główna / Portal Wielotematyczny / PŚ w Niżnym Tagile: Niemcy górą na dzisiejszym treningu.

PŚ w Niżnym Tagile: Niemcy górą na dzisiejszym treningu.

Markus Eisenbichler i Andreas Wellinger wygrali oficjalne serie treningowe

Markus Eisenbichler wygrał pierwszą serię treningową na dużej skoczni Bocian (HS134) w Niżnym Tagile. Niemiec skoczył na odległość 130 metrów. Najdłuższy skok należał jednak do Słoweńca –  Tilena Bartola, który skoczył na odległość 133 metrów, plasując się na drugiej pozycji.

Najlepszym z Polaków był  Dawid Kubacki, który w obu seriach treningowych plasował się w pierwszej dziesiątce.    Pozostali podopieczni Stefana Horngachera wylądowali w  drugiej i trzeciej dziesiątce: Maciej Kot (123,5 metra; 6. belka; 15. miejsce) oraz Kamil Stoch (121,5 metra; 6. belka; 19. miejsce) oraz Piotr Żyła (119 metrów; 26. miejsce), Stefan Hula (120 metrów; 27. miejsce) i Jakub Wolny (124,5 metra; 28. miejsce).

 

Wyniki po pierwszej serii treningowej:

Wyniki I serii treningowej PŚ w Niżnym Tagile (HS134) z dnia 1.12.2017
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hstylkomp.nota
163EISENBICHLER Markus130.0687.978.0-3.384.5
246BARTOL Tilen133.0788.083.4-4.084.3
365WELLINGER Andreas128.0687.974.4-4.280.0
460JOHANSSON Robert126.5688.071.7-1.679.9
557HUBER Daniel125.0687.069.0-1.777.1
640FANNEMEL Anders129.0788.176.2-4.177.0
768FORFANG Johann Andre124.5687.168.1-1.876.1
859LEYHE Stephan124.0688.267.2-2.274.8
969TANDE Daniel Andre123.0687.965.4-0.674.6
1061KUBACKI Dawid123.5687.566.3-2.074.1
1143KORNILOV Denis128.0787.974.4-5.773.6
1256PASCHKE Pius123.0687.265.4-2.273.0
1352PREVC Peter124.5687.768.1-5.072.9
1466FREITAG Richard123.5687.566.3-3.372.8
1554KOT Maciej123.5687.766.3-4.371.8
1542HAYBOECK Michael125.0788.569.0-2.171.8
1770DAMJAN Jernej121.5686.862.7-1.171.4
1853GEIGER Karl122.5687.564.5-3.171.2
1967STOCH Kamil121.5686.662.7-1.471.1
2047AMMANN Simon119.5687.259.10.469.3
219SAKUYAMA Kento124.5888.368.10.868.9
2264KRAFT Stefan120.0687.360.0-1.168.7
2241POPPINGER Manuel123.5787.666.3-2.568.7
2234KLIMOV Evgeniy125.0888.569.0-0.368.7
2555FETTNER Manuel120.5687.260.9-2.568.2
2662ZYLA Piotr119.0687.158.2-0.167.9
2758HULA Stefan120.0687.660.0-2.267.6
2839WOLNY Jakub124.5888.568.1-1.466.7
2951STJERNEN Andreas119.5687.859.1-3.365.6
3049SEMENIC Anze118.5687.657.3-1.665.5
3011SATO Yukiya124.0888.267.2-1.765.5
3232STURSA Vojtech123.0888.065.4-0.664.8
3324DESCOMBES SEVOIE Vincent124.5888.468.1-5.063.1
3430KRANJEC Robert123.5888.066.3-3.562.8
3522LANISEK Anze123.0888.065.4-3.561.9
3648AIGNER Clemens117.0687.654.6-3.960.5
3733ZAJC Timi119.0887.858.20.859.0
3813INSAM Alex119.5888.359.1-0.458.7
3935NAZAROV Mikhail119.5888.359.1-0.758.4
4037BRESADOLA Davide119.0888.558.20.158.3
4119CHOI Seou119.0887.258.2-1.058.2
4212NOUSIAINEN Eetu121.5888.662.7-4.857.9
4336RHOADS William119.0888.158.2-0.557.7
4427COLLOREDO Sebastian120.0888.460.0-3.057.0
4523NAKAMURA Naoki119.0888.058.2-1.556.7
4638DESCHWANDEN Gregor119.5888.159.1-2.656.5
4717ZOGRAFSKI Vladimir117.5887.555.5-0.255.3
4816HARADA Yumu117.0888.254.60.254.8
4931PEIER Killian115.5888.251.92.854.7
5044AALTO Antti116.0788.352.8-3.853.9
5029HLAVA Lukas118.5888.157.3-3.453.9
528BICKNER Kevin118.0887.956.4-2.953.5
5350GRANERUD Halvor Egner112.0687.245.6-2.153.3
5426SCHULER Andreas117.0888.054.6-1.553.1
554VASSILIEV Dimitry115.5888.051.9-0.351.6
563BAZHENOV Aleksandr115.0887.951.00.151.1
5721VANCURA Tomas116.0888.052.8-2.350.5
5828SCHIFFNER Markus116.0888.252.8-2.550.3
5925POLASEK Viktor117.0887.654.6-4.650.0
602HAZETDINOV Ilmir114.5888.350.1-1.149.0
6115ITO Masamitsu113.5888.248.30.148.4
6245SIEGEL David112.5787.746.5-3.547.9
6310TROFIMOV Roman Sergeevich114.0887.749.2-2.047.2
647ALAMOMMO Andreas114.0888.149.2-2.346.9
6520BOYD-CLOWES Mackenzie112.0888.245.6-0.445.2
6618GLASDER Michael110.5888.142.91.444.3
676ZHAPAROV Marat108.0887.738.4-2.735.7
6814MUMINOV Sabirzhan109.0888.740.2-7.133.1
695ROMASHOV Alexey104.0887.931.2-1.329.9
701SHISHKIN Vadim98.0887.720.41.221.6

 

Druga seria treningowa w Niżnym Tagile należała do Niemców!

Drugi trening wygrał Andreas Wellinger, skacząc na odległość 130,5 metra. Dwa kolejne miejsca zajęli jego koledzy z kadry – Markus Eisenbichler ze skokiem 133,5 metra i Richard Freitag (128,5 m).

Najlepszym z Biało – Czerwonych ponownie okazał się  Dawid Kubacki, który zajął 7. miejsce z odległością 129 metrów. Kamil Stoch uplasował się na 9-tym miejscu ze skokiem 124 metrów. Pozostali polscy skoczkowie uzyskali kolejno: Jakub Wolny miejsce 21-sze, Maciej  Kot – 24-ty, Piotr Żyła – 26-ty, a Stefan Hula – 35-te miejsce.

Zawodnicy skakali z 7 i 8 belki startowej.

 

Wyniki drugiej serii treningowej:

Wyniki II serii treningowej PŚ w Niżnym Tagile (HS134) z dnia 1.12.2017
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hstylkomp.nota
165WELLINGER Andreas130.5788.478.90.674.6
263EISENBICHLER Markus133.5888.984.3-1.273.3
366FREITAG Richard128.5788.175.3-1.069.4
470DAMJAN Jernej124.5787.668.12.465.6
440FANNEMEL Anders127.5888.573.51.965.6
669TANDE Daniel Andre125.5788.469.9-0.465.0
761KUBACKI Dawid129.0888.776.2-1.564.9
846BARTOL Tilen127.0888.472.61.664.4
967STOCH Kamil124.0787.667.22.064.3
1033ZAJC Timi127.5888.473.50.464.1
1159LEYHE Stephan127.5889.073.5-0.363.4
1252PREVC Peter126.5888.671.71.463.3
1364KRAFT Stefan125.0787.869.0-1.462.7
1347AMMANN Simon127.0888.172.6-0.162.7
1541POPPINGER Manuel128.0888.174.4-2.562.1
1668FORFANG Johann Andre123.5787.966.30.662.0
1751STJERNEN Andreas126.0889.070.80.761.7
1734KLIMOV Evgeniy126.0888.570.80.761.7
1960JOHANSSON Robert126.5889.171.7-0.361.6
2042HAYBOECK Michael126.5889.271.7-1.060.9
2139WOLNY Jakub124.5888.268.12.260.5
2257HUBER Daniel124.0887.967.22.660.0
2343KORNILOV Denis125.0888.469.0-0.558.7
2454KOT Maciej123.0888.565.42.958.5
2424DESCOMBES SEVOIE Vincent123.0888.665.42.958.5
2662ZYLA Piotr124.5887.968.1-0.557.8
2711SATO Yukiya122.0787.763.6-1.457.3
2849SEMENIC Anze121.5888.862.72.855.7
2955FETTNER Manuel122.0888.263.60.654.4
2913INSAM Alex119.5788.059.10.254.4
3153GEIGER Karl120.0888.460.03.253.4
3248AIGNER Clemens121.5888.562.70.153.0
3356PASCHKE Pius119.5888.259.13.052.3
3426SCHULER Andreas118.5888.357.33.651.1
3558HULA Stefan119.5888.359.11.350.6
3632STURSA Vojtech120.0888.460.00.250.4
3745SIEGEL David119.5888.759.10.850.1
3825POLASEK Viktor117.0887.754.64.849.6
3935NAZAROV Mikhail120.5888.360.9-1.849.3
4028SCHIFFNER Markus117.0888.554.64.249.0
417ALAMOMMO Andreas116.5787.953.7-0.148.7
4244AALTO Antti119.5888.859.1-0.848.5
4331PEIER Killian118.0888.456.41.648.2
4438DESCHWANDEN Gregor118.0888.256.4-0.246.6
4527COLLOREDO Sebastian117.5888.855.50.746.4
4612NOUSIAINEN Eetu116.5788.253.7-3.145.7
4722LANISEK Anze115.0887.851.02.944.1
4850GRANERUD Halvor Egner115.5888.451.91.743.8
4917ZOGRAFSKI Vladimir112.5787.246.51.443.0
5029HLAVA Lukas116.0888.352.8-0.142.9
5130KRANJEC Robert116.0888.052.8-0.342.7
528BICKNER Kevin112.5787.546.51.042.6
5337BRESADOLA Davide116.0888.852.8-1.441.6
544VASSILIEV Dimitry110.0687.542.0-0.541.5
5516HARADA Yumu111.5787.544.71.241.0
5623NAKAMURA Naoki112.5887.846.52.839.5
5710TROFIMOV Roman Sergeevich111.0787.443.80.439.3
5819CHOI Seou112.0886.945.61.937.7
5920BOYD-CLOWES Mackenzie110.0888.342.02.334.5
603BAZHENOV Aleksandr106.0687.234.8-0.434.4
6136RHOADS William111.0888.143.8-0.333.7
6221VANCURA Tomas107.0888.336.63.530.3
6315ITO Masamitsu105.5787.533.91.230.2
6418GLASDER Michael103.5787.730.33.128.5
652HAZETDINOV Ilmir103.0687.429.4-1.727.7
6614MUMINOV Sabirzhan102.5788.528.50.724.3
675ROMASHOV Alexey104.0787.731.2-2.124.2
686ZHAPAROV Marat99.0787.322.20.818.1
691SHISHKIN Vadim94.5686.614.1-2.511.6
9SAKUYAMA KentoDNS

 

O autorze Lady-in-Red

Lady-in-Red

Zapraszam do grupy Kosem Wspaniałe Stulecie Polska po najlepsze tureckie filmy i seriale!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi