Strona Główna / Portal Wielotematyczny / PŚ w Ruce: Japończyk R. Kobayashi przed Stochem na treningu.

PŚ w Ruce: Japończyk R. Kobayashi przed Stochem na treningu.

Młodszy brat aktualnego lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata  Junshiro Kobayashi – Ryoyu Kobayashi wygrał pierwszą serię treningową przed kwalifikacjami do niedzielnego konkursu indywidualnego na skoczni Rukatunturi w Finlandii.

Dla nas najważniejsza informacja jest taka, iż Kamil Stoch uplasował się na drugim miejscu z odległością 134,0 m.

Wyniki I treningu PŚ w Ruce (HS142); 24.11.2017
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hstylkomp.nota
151KOBAYASHI Ryoyu141.51089.098.7-11.287.5
275STOCH Kamil134.0987.685.2-8.784.6
373FREITAG Richard131.5988.180.7-4.384.5
465PASCHKE Pius134.0987.985.2-8.984.4
547KASAI Noriaki138.51189.393.3-1.683.7
674KRAFT Stefan133.5987.884.3-11.081.4
760GEIGER Karl128.0988.574.4-2.679.9
845TAKEUCHI Taku140.01289.896.0-1.978.0
966KUBACKI Dawid126.0988.170.8-6.272.7
1062EISENBICHLER Markus124.5988.068.1-4.871.4
1170ZYLA Piotr123.0987.165.4-3.669.9
1248HAYBOECK Michael128.51089.075.3-5.569.8
1376KOBAYASHI Junshiro123.5987.666.3-6.967.5
1449AALTO Antti128.51089.075.3-9.066.3
1541BRESADOLA Davide138.51390.293.3-3.266.0
1667LEYHE Stephan120.5988.260.9-3.465.6
1755AIGNER Clemens122.0988.063.6-7.464.3
1817DAMJAN Jernej130.51289.478.9-1.261.6
1968WELLINGER Andreas118.5988.457.3-5.559.9
2042POLASEK Viktor137.01390.090.6-9.457.1
2153GRANERUD Halvor Egner114.5987.950.1-1.656.6
2244GLASDER Michael126.51289.671.7-5.650.0
2369HULA Stefan109.0988.340.2-1.347.0
2459FORFANG Johann Andre110.0987.842.0-4.945.2
2546COLLOREDO Sebastian120.01189.360.0-8.743.3
2635TROFIMOV Roman Sergeevich126.51390.271.7-4.443.2
2752FANNEMEL Anders110.0988.042.0-8.142.0
286NOUSIAINEN Eetu108.01088.838.40.639.0
2963STJERNEN Andreas105.0988.633.0-2.238.9
3057PREVC Peter107.0988.236.6-6.937.8
3150POPPINGER Manuel108.51088.539.3-1.837.5
3264JOHANSSON Robert110.0988.342.0-13.037.1
3358KOT Maciej105.5988.333.9-5.336.7
3461FETTNER Manuel106.0988.234.8-9.733.2
3515MAEAETTAE Jarkko115.01289.351.0-5.129.8
3672TANDE Daniel Andre99.5988.323.1-2.728.5
3721LANISEK Anze101.51289.726.715.726.3
3834INSAM Alex115.51389.351.9-1.925.9
3933SEMENIC Anze113.01389.947.4-1.222.1
4043NAZAROV Mikhail109.01289.440.2-4.319.8
4154SIEGEL David96.0987.816.8-5.919.0
4232SCHIFFNER Markus108.01390.038.40.715.0
4338KOUDELKA Roman108.01389.938.4-3.510.8
442KORHONEN Janne88.01088.32.46.58.9
4540AMMANN Simon103.01389.829.43.58.8
4625NOMME Martti96.51289.517.76.17.7
4726DESCOMBES SEVOIE Vincent96.51389.017.713.77.3
481KYTOESAHO Niko84.01088.0-4.810.96.1
493ASIKAINEN Lauri90.01088.26.0-4.11.9
5071HUBER Daniel74.0987.2-22.8-1.1
5056BARTOL Tilen85.0987.3-3.0-5.1
5039TKACHENKO Sergey94.51390.614.1-2.6
5037SCHULER Andreas93.51389.912.37.8
5036DI LENARDO Zeno82.51390.0-7.518.0
5031BICKNER Kevin83.01389.5-6.64.0
5030IPCIOGLU Fatih Arda87.01390.10.64.0
5029KORNILOV Denis83.01389.7-6.61.1
5028ALAMOMMO Andreas92.01390.29.66.5
5027MALTSEV Kevin76.01389.4-19.210.8
5024VANCURA Tomas93.01288.711.4-3.5
5023TEPES Jurij70.01289.4-30.012.6
5022KLIMOV Evgeniy82.51289.9-7.515.6
5020PEIER Killian75.01290.0-21.013.3
5019ZHAPAROV Marat82.51289.1-7.5-1.6
5018RHOADS William86.51289.6-0.312.0
5016KOROLEV Alexey81.01289.3-10.2-2.7
5014STURSA Vojtech86.01289.1-1.23.8
5013KRANJEC Robert70.01288.5-30.014.0
5012BEDIR Muhammed Ali77.01188.3-17.418.0
5011AHONEN Janne81.51189.3-9.313.2
5010KARPENKO Nikolay78.01188.9-15.64.7
509BOYD-CLOWES Mackenzie83.01188.5-6.611.0
508DESCHWANDEN Gregor85.51189.1-2.12.4
507WOLNY Jakub84.01088.1-4.83.1
505OJALA Juho70.01088.1-30.08.8
504TAEHKAEVUORI Frans70.01087.9-30.08.6

Aktualnie odbywa się druga seria treningu. Prowadzi Słoweniec Jernej Damjan z odległością 139,5 m.

Na godzinę 18:00 zaplanowana jest kwalifikacja do niedzielnego konkursu indywidualnego.

 

O autorze Lady-in-Red

Lady-in-Red

Zapraszam do grupy Kosem Wspaniałe Stulecie Polska po najlepsze tureckie filmy i seriale!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi