Strona Główna / Portal Wielotematyczny / PŚ w Ruce: Jernej Damjan wygrywa drugą serię treningową.

PŚ w Ruce: Jernej Damjan wygrywa drugą serię treningową.

Drugą serię treningową wygrywa Słoweniec Jernej Damjan.

Słoweniec  poleciał na 139,5 metra. Drugi był Anders Fannemel (141,5 m), a trzecie miejsce wspólnie zajęli Johann Andre Forfang (141 m) i Peter Prevc z najdłuższym skokiem na 144 metry.

Najlepszy z Polaków – Maciej Kot zajął  5-te miejsce z odległością 141 metrów. Piotr Żyła zajął 12-tą lokatę, Stefan Hula 20-tą, Kubacki 23-cią, a Wolny uplasował się na pozycji 24-tej.

Niestety z trudnymi warunkami nie poradził sobie Kamil Stoch. Nasz lider uplasował się dopiero na 44-tym miejscu z odległością 100,0 metrów.

Wyniki II treningu PŚ w Ruce (HS142); 24.11.2017
lp.nrimię i nazwiskokrajodl.belkakm/hstylkomp.nota
117DAMJAN Jernej139.5988.295.1-8.286.9
252FANNEMEL Anders141.51089.098.7-4.785.9
359FORFANG Johann Andre141.0987.797.8-12.585.3
357PREVC Peter144.01088.9103.2-9.885.3
558KOT Maciej141.0988.497.8-14.383.5
68DESCHWANDEN Gregor133.0988.283.4-8.175.3
764JOHANSSON Robert132.5988.482.5-11.371.2
853GRANERUD Halvor Egner135.51088.987.9-11.068.8
921LANISEK Anze125.0987.769.0-5.963.1
1073FREITAG Richard125.0987.769.0-6.063.0
1149AALTO Antti131.51088.780.7-10.861.8
1270ZYLA Piotr121.5987.562.7-1.960.8
1345TAKEUCHI Taku130.51088.678.9-10.560.3
1446COLLOREDO Sebastian129.01088.376.2-8.160.0
1541BRESADOLA Davide131.51088.580.7-12.859.8
1655AIGNER Clemens128.01088.574.4-7.159.2
176NOUSIAINEN Eetu123.0988.465.4-7.657.8
1876KOBAYASHI Junshiro118.5987.257.3-1.555.8
1928ALAMOMMO Andreas122.5988.564.5-9.654.9
2069HULA Stefan124.0988.367.2-12.554.7
2133SEMENIC Anze116.5988.453.70.654.3
2265PASCHKE Pius122.0987.863.6-9.454.2
2366KUBACKI Dawid123.0988.465.4-11.354.1
247WOLNY Jakub118.5987.957.3-4.752.6
2542POLASEK Viktor129.51088.177.1-17.451.6
2613KRANJEC Robert119.0988.058.2-9.948.3
2714STURSA Vojtech119.0988.158.2-10.347.9
2811AHONEN Janne117.0988.254.6-7.547.1
2961FETTNER Manuel113.0887.447.4-9.746.1
3022KLIMOV Evgeniy115.5988.151.9-6.145.8
3160GEIGER Karl113.0887.547.4-11.544.3
3215MAEAETTAE Jarkko117.0988.054.6-10.943.7
335OJALA Juho114.0988.149.2-6.043.2
3451KOBAYASHI Ryoyu112.51088.946.5-4.238.4
3540AMMANN Simon113.51088.148.3-5.135.1
369BOYD-CLOWES Mackenzie112.0988.045.6-10.934.7
3767LEYHE Stephan110.0988.742.0-8.034.0
3820PEIER Killian108.0987.538.4-5.433.0
3944GLASDER Michael114.51088.450.1-9.532.5
4074KRAFT Stefan108.0988.138.4-6.332.1
4148HAYBOECK Michael113.01088.747.4-7.731.6
4238KOUDELKA Roman109.01088.540.2-4.227.9
4332SCHIFFNER Markus105.5988.233.9-6.127.8
4475STOCH Kamil100.0987.424.00.724.7
4527MALTSEV Kevin104.0987.631.2-7.323.9
4672TANDE Daniel Andre103.0988.429.4-6.123.3
4718RHOADS William103.0988.029.4-6.922.5
4826DESCOMBES SEVOIE Vincent95.0988.115.06.221.2
4962EISENBICHLER Markus96.0887.416.8-4.320.9
5071HUBER Daniel102.0986.927.6-9.118.5
5135TROFIMOV Roman Sergeevich105.51088.333.9-7.418.4
5268WELLINGER Andreas99.0988.522.2-4.817.4
5350POPPINGER Manuel105.51088.533.9-9.516.3
5454SIEGEL David105.01088.433.0-9.815.1
553ASIKAINEN Lauri98.0987.620.4-6.414.0
5637SCHULER Andreas99.01088.222.2-2.012.1
571KYTOESAHO Niko95.0987.815.0-6.38.7
5830IPCIOGLU Fatih Arda96.5988.117.7-9.97.8
5943NAZAROV Mikhail97.01088.518.6-4.95.6
6063STJERNEN Andreas88.5888.03.3-7.44.3
6156BARTOL Tilen96.51088.017.7-6.63.0
6247KASAI Noriaki76.01088.1-19.2-9.0
6236DI LENARDO Zeno80.01088.2-12.04.2
6234INSAM Alex74.0988.0-22.8-4.1
6231BICKNER Kevin85.0987.5-3.0-5.1
6229KORNILOV Denis87.0988.20.6-17.4
6225NOMME Martti79.0988.3-13.8-1.8
6224VANCURA Tomas87.5987.41.5-2.8
6223TEPES Jurij73.0987.8-24.6-2.2
6212BEDIR Muhammed Ali85.0987.5-3.0-5.6
624TAEHKAEVUORI Frans78.0987.7-15.61.3
622KORHONEN Janne77.0988.2-17.4-5.9
10KARPENKO NikolayDNS
16KOROLEV AlexeyDNS
19ZHAPAROV MaratDNS
39TKACHENKO SergeyDNS

O autorze Lady-in-Red

Lady-in-Red

Zapraszam do grupy Kosem Wspaniałe Stulecie Polska po najlepsze tureckie filmy i seriale!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi