Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Rozdarte Serca – Odcinek 36: Hazal rzuca się na Szeydę! Alper wybudza się ze śpiączki!

Rozdarte Serca – Odcinek 36: Hazal rzuca się na Szeydę! Alper wybudza się ze śpiączki!

Rozdarte Serca – Odcinek 36 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Rozdarte Serca – Odcinek 36? Ozan dowiaduje się od Szeydy, że to Hazal doniosła na niego na policję. Özkan zostaje aresztowany. Dilara otrzymuje nagranie ze spotkania Dżihana z Gülseren, podejrzewa szwagierkę o kradzież pieniędzy. W szkole Hazal dochodzi do rękoczynów – nagranie zostaje umieszczone w internecie. Szeyda jest w poważnych tarapatach. Dyrektor szkoły wzywa Dilarę i Dżihana, ale nie chce im udzielić żadnych informacji, ponieważ nie są oni jej prawnymi opiekunami. Alper wybudza się ze śpiączki.

Gdzie obejrzeć online i w TV Rozdarte Serca – Odcinek 36?

Rozdarte Serca – Odcinek 36 będzie emitowany w telewizji dnia 27 grudnia 2016 na kanale TVP1 od godz. 20:30. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Tylko z Tobą na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Rozdarte Serca?

Hazal ma kłopoty – zostaje zawieszona w prawach ucznia, a potem podsłuchuje rozmowę, podczas której Dilara żąda, aby opuściła ich dom. Zrozpaczona, próbuje popełnić samobójstwo. Gülseren nie może wybaczyć Gürpnarom, że dopuścili do takiej sytuacji. Chce zabrać Hazal do siebie, jednak dziewczyna wybiera Dilarę. Dżansu nie jest w stanie znieść widoku cierpiącej matki, upiera się, by z nią zamieszkać. Dilara jest temu zdecydowanie przeciwna, jednak Dżihan daje córce wolną rękę. Dilara ma pretensję do męża, że pozwolił Dżansu odejść. Wyrzuca go z domu.

Grafika dla Rozdarte Serca – Odcinek 36:

Rozdarte Serca – Odcinek 36 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla serialu Rozdarte Serca odc. 36, kiedy powtórka?