Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Rozdarte Serca – Odcinek 43: Gülseren każe Cansu wrócić do Dilary!

Rozdarte Serca – Odcinek 43: Gülseren każe Cansu wrócić do Dilary!

Rozdarte Serca – Odcinek 43 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Rozdarte Serca – Odcinek 43? Keriman i Ozkan zostają zatrzymani za kradzież w domu Gülseren. Dżihan, Dżansu i Gülseren jedzą wspólne śniadanie w klubie jeździeckim. Dilara przesyła Dżihanowi zdjęcie i wycinek z gazety, które niszczą reputacje Gülseren. W rezydencji Gürpnarów panuje napięcie – wszyscy mają dość Hazal. Dziewczyna czuje to, jest zazdrosna i zła. Gülseren nie wytrzymuje kolejnego ataku. Prosi Dżansu, żeby wróciła do Dilary, a sama wyprowadza się z domu, który dostała od Dżihana.

Gdzie obejrzeć online i w TV Rozdarte Serca – Odcinek 43?

Rozdarte Serca – Odcinek 43 będzie emitowany w telewizji dnia 19 lutego 2017 na kanale TVP1 od godz. 20:30. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Rozdarte Serca na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Rozdarte Serca?

Dżansu żąda, żeby Hazal zwolniła jej pokój. Dilara stara się przekonać Ozana, że jego ojciec stał się zabawką w rękach Gülseren. Keriman trafia do więzienia, gdzie nie jest mile przyjęta przez współwięźniarki. Kiedy Gülseren zostaje sama w piekarni, odwiedza ją Özan i oświadcza, że jest gotów dla niej umrzeć. Yagiz zaprasza Dżansu na imprezę. Zazdrosna Hazal postanawia odbić jej chłopaka. Dżihan odnajduje Saita, który był na zdjęciu z Gülseren i przyprowadza do niego Dżansu, aby rozwiać jej wątpliwości.

Grafika dla Rozdarte Serca – Odcinek 43:

Rozdarte Serca – Odcinek 43 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Rozdarte Serca odc. 43, kiedy powtórka?