Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Sekrety Ojca – Odcinek 16: Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Sekrety Ojca – Odcinek 16: Co się wydarzy? Sprawdź streszczenie!

Sekrety Ojca – Odcinek 16 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 16? Cicek jest zadowolona z powodu powrotu do szkoły. Mert dowiaduje się, że ojciec sprowadził do Stambułu rodzinę z Adany. Nilgün nie może wybaczyć Kemalowi, że nie powiedział jej prawdy o zamiarach Suzan. Kadir i Hasret wybierają się do kawiarni, którą często odwiedza Mert. Są tam jego znajomi, którzy poznają rodzeństwo i wrzucają ich zdjęcia do internetu. Ece próbuje interweniować, gdy w kawiarni pojawia się Mert dochodzi do sprzeczki. Hasret okłamuje Merta, że przyjechali do Stambułu tylko na kontrolę. Suzan mówi dzieciom o planach Kemala i Nilgün. Podczas rozmowy obwinia syna o zaistniałą sytuację. Mert przysięga sobie, że nie dopuści do małżeństwa ojca i Nilgün.

Więcej informacji o serialu znajdziesz w artykule -> Sekrety Ojca – streszczenia odcinków, obsada, gdzie obejrzeć online i w TV?

Gdzie obejrzeć online i w TV Sekrety Ojca – Odcinek 16?

Serial Sekrety Ojca – Odcinek 16 będzie emitowany w telewizji dnia 23 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 15 zostanie wyemitowana dani 24 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40. Powtórki będzie można oglądać również na VOD.TVP.PL -> Sekrety Ojca na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Sekrety Ojca?

Mężczyzna, który porwał Hasret na zlecenie Fadla żąda od niego milion lir w zamian za milczenie w sądzie. Ahmet spotyka się z Nilgün i przekonuje ją do małżeństwa z Kemalem. Kobieta postanawia udać się do Suzan i szczerze z nią porozmawiać. Zdesperowany Mert ma zamiar podpalić dom i zginąć w nim razem z Kadirem. Na miejsce przyjeżdża Kemal i w końcu udaje mu się zażegnać kryzys. W trakcie szarpaniny uderza Kadira w twarz. Hasret odwiedza rozgoryczona Cziczek. Mimo starań Hasret, siostry nie mogą dojść do porozumienia. Cziczek wybiega z domu Hasret pod koła pędzącego samochodu. 

Grafika serialowa Sekrety Ojca odc. 16:

Sekrety Ojca – Odcinek 16 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Sekrety Ojca odc. 16 kiedy powtórka?