Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Sekrety Ojca – Odcinek 20: Nilgün rezygnuje ze ślubu!

Sekrety Ojca – Odcinek 20: Nilgün rezygnuje ze ślubu!

Sekrety Ojca – Odcinek 20 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 20? Suzan wprowadza się z dziećmi do domu nad morzem. Macide czuje się bardzo samotna. Postanawia zamieszkać z Suzan i wnukami. Okazuje się, że porywaczem Fadila jest Ibo, który chciał mu uświadomić, co czuła Hasret, gdy Fadil kazał ją porwać. Mimo zakazu Kadira Fadil przyjeżdża do Stambułu na ślub. Przez przypadek w jego ręce wpada intercyza. Nadchodzi wielki dzień. Kadir jednak dowiaduje się o umowie przedmałżeńskiej. Wpada w szał i przerywa ceremonię. Nilgün rezygnuje ze ślubu.

Więcej informacji o serialu artykule -> Sekrety Ojca – streszczenia odcinków, obsada, gdzie obejrzeć online i w TV?

Kliknij w button aby poznać nasze cele i wspomóż rozwój, dziękujemy! 🙂

Gdzie obejrzeć online i w TV Sekrety Ojca – Odcinek 20?

Serial Sekrety Ojca – Odcinek 20 będzie emitowany w telewizji dnia 29 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 20 zostanie wyemitowana dani 30 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Sekrety Ojca?

Zrozpaczona Nilgün postanawia, że razem z dziećmi wróci do Adany. Suzan wchodzi w układ z Tamerem, dawnym współpracownikiem Kemala. Jednocześnie z pomocą swojej pracownicy Emine knuje inny spisek, przeciwko Nilgün. Odrzucony przez rodzinę i okradziony Fadil trafia na ulicę. Koleżanka Ece i Merta, dowiedziawszy się o ich rozstaniu, próbuje wykorzystać sytuację.

Grafika serialowa Sekrety Ojca odc. 20:

Sekrety Ojca – Odcinek 20 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Sekrety Ojca odc. 20 kiedy powtórka?
Sekrety Ojca – Odcinek 20 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Sekrety Ojca odc. 20 kiedy powtórka?