Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Sekrety Ojca – Odcinek 24: Cziczek planuje zemstę na Hasret!

Sekrety Ojca – Odcinek 24: Cziczek planuje zemstę na Hasret!

Sekrety Ojca – Odcinek 24 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 24? Suzan mówi Fadilowi aby pokazał Nilgün zdjęcie, na którym Kemal rzekomo całuje się z Suzan w dniu ślubu. Nilgün staje się podejrzliwa. Tamer spotyka się z Kemalem. Mówi mu o Azizie Bayhanie, który chce zemścić się na Kemalu za śmierć ojca. Cziczek planuje zemstę na Hasret za upokorzenia w szkole, montuje w jej pokoju kamerę.

Gdzie obejrzeć online i w TV Sekrety Ojca – Odcinek 24?

Serial Sekrety Ojca – Odcinek 24 będzie emitowany w telewizji dnia 4 kwietnia 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 24 zostanie wyemitowana dani 5 kwietnia 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Kliknij w button aby poznać nasze cele i wspomóż rozwój, dziękujemy! 🙂

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Sekrety Ojca?

Intrygi Macide, Suzan i Emine rzucają coraz większy cień na związek Kemala i Nilgün. Macide obwinia Nilgün o śmierć swojego męża.Ibo znajduje pracę w Stambule i postanawia zostać w mieście. Fadil jest szantażowany. W zamian za pieniądze przekazuje Suzan informacje o Hasret. Kadir i Mert zaczynają pracę przy wspólnym projekcie. Ece pomaga Kadirowi w pracy, co bardzo nie podoba się Mertowi. Cziczek udaje się skompromitować Hasret.

Grafika serialowa Sekrety Ojca odc. 24:

Sekrety Ojca – Odcinek 24 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Sekrety Ojca odc. 24 kiedy powtórka?
Sekrety Ojca – Odcinek 24 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Sekrety Ojca odc. 24 kiedy powtórka?