Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Sekrety Ojca – Odcinek 26: Aziz porywa Merta i Kadira, Kemal musi wybrać który z nich ma przeżyć!

Sekrety Ojca – Odcinek 26: Aziz porywa Merta i Kadira, Kemal musi wybrać który z nich ma przeżyć!

Sekrety Ojca – Odcinek 26 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 26? Nilgün mówi Kemalowi o zdjęciu i swoich obawach. Kemal ostrzega Emine i Suzan. Hasret kryje Cziczek przed dyrektorem szkoły. Podczas wspólnego wyjścia do baru, w którym śpiewa Sedef, Ece i Kadir natykają się na Merta. Mert całuje Sedef, żeby wzbudzić zazdrość Ece, w odwecie ona całuje Kadira. Aziz, wykorzystując Tamera, porywa obu braci. Proponuje Kemalowi, żeby wybrał, którego syna chce uratować, a którego poświęcić. Jeśli nie dokona wyboru, obaj zginą.

Gdzie obejrzeć online i w TV Sekrety Ojca – Odcinek 26?

Serial Sekrety Ojca – Odcinek 26 będzie emitowany w telewizji dnia 6 kwietnia 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 26 zostanie wyemitowana dani 7 kwietnia 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Kliknij w button aby poznać nasze cele i wspomóż rozwój, dziękujemy! 🙂

Grafika serialowa Sekrety Ojca odc. 26:

Sekrety Ojca – Odcinek 26 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Sekrety Ojca odc. 26 kiedy powtórka?
Sekrety Ojca – Odcinek 26 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Sekrety Ojca odc. 26 kiedy powtórka?