Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Sekrety Ojca – Odcinek 3: Rodziny Kemala spotykają się ze sobą. Czy uratują Merta?

Sekrety Ojca – Odcinek 3: Rodziny Kemala spotykają się ze sobą. Czy uratują Merta?

Sekrety Ojca – Odcinek 3 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 3? Suzan i Kemal spotykają się w Adanie z rodziną Nilgun. Po trudnej rozmowie Hasret i Kadir zgadzają się na zrobienie badań. Jeśli nie będzie przeciwwskazań, mogą zostać dawcami. Cała rodzina wylatuje do Stambułu. W szpitalu Hasret i Kadir poznają swoją przyrodnią siostrę Cicek.

Gdzie obejrzeć online i w TV Sekrety Ojca – Odcinek 3?

Serial Sekrety Ojca – Odcinek 3 będzie emitowany w telewizji dnia 6 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 3 zostanie wyemitowana dani 7 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40. Powtórki będzie można oglądać również na VOD.TVP.PL -> Sekrety Ojca na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następny odcinku serialu Sekrety Ojca?

Stan Merta z każdą chwilą jest coraz gorszy. Lekarze ustalają, że Kadir może być dawcą nerki. Chłopak zaczyna szantażować ojca, odda organ jeśli Kemal ożeni się z jego matką Nilgün.Suzan żąda rozwodu. Były narzeczony Hasret grozi dziewczynie, że opowie o wszystkim dziennikarzom. Fadil postanawia się z nim rozprawić. Kadir dowiaduje się, że Ibo od lat jest w stałym kontakcie z Kemalem, co przeradza się w kłótnie.

Grafika serialowa Sekrety Ojca odc. 3:

Sekrety Ojca – Odcinek 3 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Sekrety Ojca odc. 3, kiedy powtórka?