Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Sekrety Ojca – Odcinek 7: Mert zostaje wypisany ze szpitala i dowiaduje się prawdy o ojcu!

Sekrety Ojca – Odcinek 7: Mert zostaje wypisany ze szpitala i dowiaduje się prawdy o ojcu!

Sekrety Ojca – Odcinek 7 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 7? Fadl stara się namówić Kerima do rozmowy z dziennikarzami. Mężczyzna wyjawia całą prawdę. Po pomyślnej operacji Mert i Kadir zostają wypisani ze szpitala. Rodzina Kayalar zbiera się do powrotu do Adany. Przed wyjazdem Macide odwiedza Nilgün. Każe kobiecie zniknąć z ich życia proponując pieniądze. Suzan szykuje dla Merta uroczyste powitanie. Cicek, która zna prawdę bardzo, źle znosi fakt, że wszyscy okłamują jej brata. Postanawia wyznać Mertowi prawdę, chłopak jest zszokowany i wściekły na ojca.

Więcej informacji o serialu znajdziesz w artykule -> Sekrety Ojca – streszczenia odcinków, obsada, gdzie obejrzeć online i w TV?

Gdzie obejrzeć online i w TV Sekrety Ojca – Odcinek 7?

Serial Sekrety Ojca – Odcinek 7 będzie emitowany w telewizji dnia 10 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 7 zostanie wyemitowana dani 13 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40. Powtórki będzie można oglądać również na VOD.TVP.PL -> Sekrety Ojca na VOD.TVP.PL.

Grafika serialowa Sekrety Ojca odc. 7:

Sekrety Ojca – Odcinek 7 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Sekrety Ojca odc. 7, kiedy powtórka?