Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Sekrety Ojca – Odcinek 9: Między Mertem a Kadirem dochodzi do bójki!

Sekrety Ojca – Odcinek 9: Między Mertem a Kadirem dochodzi do bójki!

Sekrety Ojca – Odcinek 9 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 9? Ktoś demoluje pracownie Nilgün. Kemal i Suzan wydają oświadczenie w firmie, że nadal zamierzają razem pracować. Kerim ukrywa się i razem z Fadlem knuję intrygi. Mert spotyka się z Kadirem i próbuje się bezskutecznie dogadać. Między braćmi dochodzi o bójki, chłopaki trafiają do aresztu.

Więcej informacji o serialu znajdziesz w artykule -> Sekrety Ojca – streszczenia odcinków, obsada, gdzie obejrzeć online i w TV?

Gdzie obejrzeć online i w TV Sekrety Ojca – Odcinek 9?

Serial Sekrety Ojca – Odcinek 9 będzie emitowany w telewizji dnia 14 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 9 zostanie wyemitowana dani 15 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40. Powtórki będzie można oglądać również na VOD.TVP.PL -> Sekrety Ojca na VOD.TVP.PL.

Co się wydarzy w następny odcinku serialu Sekrety Ojca?

Wychodzi na jaw, że Fadl stoi za nękaniem rodziny. Kadir i Ibo odnajdują Kerima. Były narzeczony Hasret wyznaje, że Fadl namówił go do rozmowy z dziennikarzami. Fadl mówi Kadirowi, że matka go okłamała i nie ma zamiaru wychodzić za Kemala. Chłopak stawia Nilgül ostateczny warunek, albo ożeni się z Kemalem albo on odejdzie. Nilgül wyznaje, że w przeszłości to ona odeszła od Kemala i odrzuciła jego oświadczyny. Suzan wyprowadza się z domu razem z dziećmi. Mert i Cicek mówią Kemalowi, że jeśli ożeni się z Nilgün, nigdy więcej ich nie zobaczy.

Grafika serialowa Sekrety Ojca odc. 9:

Sekrety Ojca – Odcinek 9 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Sekrety Ojca odc. 9 kiedy powtórka?