Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Sekrety Ojca – streszczenia odcinków, obsada, gdzie obejrzeć online i w TV?

Sekrety Ojca – streszczenia odcinków, obsada, gdzie obejrzeć online i w TV?

Sekrety Ojca opis serialu i obsada:

Opis Sekrety Ojca: Wpływowy biznesmen Kemal Ipekci mieszka w Stambule z żoną Suzan i dziećmi synem Mertem i córką Cicek.  W Adanie ma drugą rodzinę, kochankę z czasów młodości Nilgun i dwójkę bliźniaków Kadira i Hasret. Rodziny o sobie nie mają pojęcia. Pewnego dnia fakt prowadzonego podwójnego życia wychodzi na jaw. Prawda stawia w bardzo trudnej sytuacji dwie rodziny. Kemal staje przed trudnym wyborem i musi walczyć o szczęście swoich dzieci.

Obsada, aktorzy i bohaterowie serialu Sekrety Ojca:

  • Bülent Inal jako Kemal Ipekçi
  • Ceyda Düvenci jako Suzan Ipekçi
  • Ayça Bingöl jako Nilgün Kayalar
  • Sercan Badur jako Mert Ipekçi
  • Caner Şahin jako Kadir Kayalar
  • Erdem Akakçe jako Fadil
  • Eva Dedova jako Ece
  • Sezin Bozaci jako Emine
  • Doga Zeynep Doguşlu jako Çiçek Ipekçi
  • Can Albayrak jako Ibo

Sekrety Ojca streszczenia odcinków:

Odcinek 1:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 1? Kadir z rodziną wybiera się na ceremonię rozdania dyplomów ukończenia szkoły średniej. Liczy na obecność ojca. Kemal spóźnia się na uroczystość, Kadir czuje do ojca coraz większą pogardę. Mert, syn Kemala mieszkający w Stambule wybiera się z dziewczyną Ece w góry, ma zamiar na szycie się jej oświadczyć.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 1 będzie emitowany w telewizji dnia 2 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 1 zostanie wyemitowana dani 3 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 2:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 2? Ece i Mert wspinają się na szczyt, niespodziewane dochodzi do tragicznego wypadku. Mert spada ze skalnej ściany, nieprzytomny trafia do szpitala. Życie może mu tylko uratować szybki przeszczep nerki. Rodzice Merta nie mogą być dawcami. Kemal postanawia powiedzieć żonie o swojej drugiej rodzinie. Suzan przeżywa szok, mimo wszystko chce ratować za wszelką cenę syna. Kemal wraz z żoną wybiera się do Adany aby prosić rodzeństwo Merta o oddanie mu nerki.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 2 będzie emitowany w telewizji dnia 3 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 2 zostanie wyemitowana dani 4 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 3:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 3? Suzan i Kemal spotykają się w Adanie z rodziną Nilgun. Po trudnej rozmowie Hasret i Kadir zgadzają się na zrobienie badań. Jeśli nie będzie przeciwwskazań, mogą zostać dawcami. Cała rodzina wylatuje do Stambułu. W szpitalu Hasret i Kadir poznają swoją przyrodnią siostrę Cicek.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 3 będzie emitowany w telewizji dnia 6 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 3 zostanie wyemitowana dani 7 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 4:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 4? Stan Merta z każdą chwilą jest coraz gorszy. Lekarze ustalają, że Kadir może być dawcą nerki. Chłopak zaczyna szantażować ojca, odda organ jeśli Kemal ożeni się z jego matką Nilgün.Suzan żąda rozwodu. Były narzeczony Hasret grozi dziewczynie, że opowie o wszystkim dziennikarzom. Fadil postanawia się z nim rozprawić. Kadir dowiaduje się, że Ibo od lat jest w stałym kontakcie z Kemalem, co przeradza się w kłótnie.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 4 będzie emitowany w telewizji dnia 7marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 4 zostanie wyemitowana dani 8 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 5:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 5? Fadl wchodzi w układ z Kerimem. Kemal zdradza matce swój sekret, stara się robić wszystko aby jego córka Cicek nie poznała prawdy.  Macide obiecuje Suzan, że po operacji pomoże jej pozbyć się rodziny Kayalar. Suzan chce namówić Orhana, by doprowadził do śmierci Kadira na stole operacyjnym. On stanowczo odmawia. Kadir oświadcza matce, że opuści ją jeśli nie wyjdzie za Kemala.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 5 będzie emitowany w telewizji dnia 8 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 5 zostanie wyemitowana dani 9 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 6:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 6? W szpitalu zostają wykonywane ostatnie badania, a zaraz po nich rozpoczyna się operacja. Wszyscy są zdenerwowani i niecierpliwie czekają na jej pomyślne zakończenie. Suzan przestraszona, że Orhan może zrobić to, czego od niego zażądała próbuje dostać się na salę operacyjną. Kemal dowiaduje się prawy, nie może pojąć faktu, że kobieta jego życia chciała zabić jego syna. Cicek podejrzewa, że Kadir może być ich krewnym. Operacja dobiega końca, bracia zostają przewiezieni na OIOM.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 6 będzie emitowany w telewizji dnia 9 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 6 zostanie wyemitowana dani 10 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 7:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 7? Fadl stara się namówić Kerima do rozmowy z dziennikarzami. Mężczyzna wyjawia całą prawdę. Po pomyślnej operacji Mert i Kadir zostają wypisani ze szpitala. Rodzina Kayalar zbiera się do powrotu do Adany. Przed wyjazdem Macide odwiedza Nilgün. Każe kobiecie zniknąć z ich życia proponując pieniądze. Suzan szykuje dla Merta uroczyste powitanie. Cicek, która zna prawdę bardzo, źle znosi fakt, że wszyscy okłamują jej brata. Postanawia wyznać Mertowi prawdę, chłopak jest zszokowany i wściekły na ojca.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 7 będzie emitowany w telewizji dnia 10 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 7 zostanie wyemitowana dani 13 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 8:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 8?  Mert po poznaniu prawdy o przeszłości ojca nie może wytrzymać w domu i jedzie do z Ece do willi nad morzem.  Kemal i Suzan kłócą się o dzieci. Suzan szantażuje Kemala, jeśli się z nią rozwiedzie straci prawa rodzicielskie do córki. Kemal nie potrafi wybaczyć Suzan, że pragnęła śmierci Kadira. Mert po kłótni z Ece postanawia wyjechać do Adany. Czuje się winny i uważa, że tylko w ten sposób może naprawić swój błąd.

Gdzie obejrzeć?  Serial Sekrety Ojca – Odcinek 8 będzie emitowany w telewizji dnia 13 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 8 zostanie wyemitowana dani 14 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 9:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 9? Ktoś demoluje pracownie Nilgün. Kemal i Suzan wydają oświadczenie w firmie, że nadal zamierzają razem pracować. Kerim ukrywa się i razem z Fadlem knuję intrygi. Mert spotyka się z Kadirem i próbuje się bezskutecznie dogadać. Między braćmi dochodzi o bójki, chłopaki trafiają do aresztu.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 9 będzie emitowany w telewizji dnia 14 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 9 zostanie wyemitowana dani 15 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 10:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 10?  Wychodzi na jaw, że Fadl stoi za nękaniem rodziny. Kadir i Ibo odnajdują Kerima. Były narzeczony Hasret wyznaje, że Fadl namówił go do rozmowy z dziennikarzami. Fadl mówi Kadirowi, że matka go okłamała i nie ma zamiaru wychodzić za Kemala. Chłopak stawia Nilgül ostateczny warunek, albo ożeni się z Kemalem albo on odejdzie. Nilgül wyznaje, że w przeszłości to ona odeszła od Kemala i odrzuciła jego oświadczyny. Suzan wyprowadza się z domu razem z dziećmi. Mert i Cicek mówią Kemalowi, że jeśli ożeni się z Nilgün, nigdy więcej ich nie zobaczy.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 10 będzie emitowany w telewizji dnia 15 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 10 zostanie wyemitowana dani 16 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 12:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 12?  Kemal i Suzan się rozwodzą. Suzan rezygnuje z udzielenia wywiadu. Kemal próbuje zjednać sobie dzieci, Suzan jednak robi wszystko, by mu to uniemożliwić. Kadir zmusza Fadla do sprzedaży samochodu. Za pieniądze wujka kupuje nowe warsztaty tkackie. To nie jedyna niespodzianka, jaką Kadir przygotował dla Nilgün. Chłopak w obecności matki dzwoni do swojego ojca i zwalnia go z wymuszonej obietnicy. Kemal i Nilgün nie muszą już się pobierać. Radosną atmosferę w domu rodziny Kayalar psuje wiadomość o porwaniu Hasret. Porywacz żąda wysokiego okupu grożąc, że zabije dziewczynę. Kemal leci do Adany.

Odcinek 13:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 13?  Kemal przywozi pieniądze na okup za Hasret. Okazuje się, że i w tym maczał palce Fadyl. Zaaranżował porwanie, żeby przekonać Kemala, że powinni się przenieść do Stambułu. Cicek bardzo źle znosi rozstanie rodziców. Wyprowadzona z równowagi żartami złośliwych koleżanek, oblewa jedną z nich gorącą kawą, za co zostaje wyrzucona ze szkoły. Kemal i Kadir jadą na spotkanie z porywaczami. Kemal przekazuje pieniądze i odbiera córkę. Wyjawia rodzinie, że od początku współpracował z policją. Porywacze zostają zatrzymani.

Odcinek 14:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 14? Rodzina cieszy się z powrotu Hasret. Ece przygotowuje kolację niespodziankę dla Merta. Ma nadzieję, że chłopak jej się oświadczy, on jednak ma jej za złe brak zrozumienia. Dochodzi między nimi do kłótni. Mert wyrzuca pierścionek do morza. Kemal prosi o rękę Nilgün, a ona przyjmuje oświadczyny. Tymczasem Kadir odkrywa, że to Fadl stał za porwaniem Hasret. Jest zdecydowany oddać wuja w ręce policji. Zamierza też powiedzieć rodzinie prawdę, ale powstrzymuje go radosna wiadomość dotycząca rodziców. Nilgün przystaje na prośbę Kemala, żeby wraz z dziećmi przenieśli się do Stambułu.

Odcinek 15:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 15? Kadir i Hasret spacerują po Stambule. Kemal po rozmowie z Cicek jedzie do jej szkoły aby załatwić formalności dotyczące ponownego rozpoczęcia nauki. W budynku spotyka Merta, który również wybrał się tam w sprawie siostry. Suzan dowiaduje się, że Nilgün z rodziną przebywa w Stambule i zajmuje firmowe mieszkanie. Postanawia pojechać rozparawić się z Nilgün, podczas kłótni dowiaduje się że Kemal poprosił Nilgün o rękę, a ona przyjęła oświadczyny. Suzan przypadkiem zdradza, że usiłowała doprowadzić do śmierci Kadira.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 15 będzie emitowany w telewizji dnia 22 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 15 zostanie wyemitowana dani 23 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 16:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 16? Cicek jest zadowolona z powodu powrotu do szkoły. Mert dowiaduje się, że ojciec sprowadził do Stambułu rodzinę z Adany. Nilgün nie może wybaczyć Kemalowi, że nie powiedział jej prawdy o zamiarach Suzan. Kadir i Hasret wybierają się do kawiarni, którą często odwiedza Mert. Są tam jego znajomi, którzy poznają rodzeństwo i wrzucają ich zdjęcia do internetu. Ece próbuje interweniować, gdy w kawiarni pojawia się Mert dochodzi do sprzeczki. Hasret okłamuje Merta, że przyjechali do Stambułu tylko na kontrolę. Suzan mówi dzieciom o planach Kemala i Nilgün. Podczas rozmowy obwinia syna o zaistniałą sytuację. Mert przysięga sobie, że nie dopuści do małżeństwa ojca i Nilgün.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 16 będzie emitowany w telewizji dnia 23 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 15 zostanie wyemitowana dani 24 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 17:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 17? Mężczyzna, który porwał Hasret na zlecenie Fadla żąda od niego milion lir w zamian za milczenie w sądzie. Ahmet spotyka się z Nilgün i przekonuje ją do małżeństwa z Kemalem. Kobieta postanawia udać się do Suzan i szczerze z nią porozmawiać. Zdesperowany Mert ma zamiar podpalić dom i zginąć w nim razem z Kadirem. Na miejsce przyjeżdża Kemal i w końcu udaje mu się zażegnać kryzys. W trakcie szarpaniny uderza Kadira w twarz. Hasret odwiedza rozgoryczona Cziczek. Mimo starań Hasret, siostry nie mogą dojść do porozumienia. Cziczek wybiega z domu Hasret pod koła pędzącego samochodu. 

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 17 będzie emitowany w telewizji dnia 24 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 13:55. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 17 zostanie wyemitowana dani 27 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 18:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 18? Kemal i Suzan wzajemnie obwiniają się o to co się dzieje z ich dziećmi. Kadir wciąż ma żal do ojca. Kemal stara się pojednać obie rodziny. Organizuje wspólne spotkanie. Fadil aby zebrać pieniądze na milczenie porywacza wyprzedaje wszystkie rzeczy z dawnego mieszkania Nilgün.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 18 będzie emitowany w telewizji dnia 27 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 18 zostanie wyemitowana dani 28 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 19:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 19? Kemal rozmawia z rodziną, zapewnia ich, że choć w ich starym domu zamieszka teraz Nilgün i jej dzieci, zawsze mogą tu przyjechać. Ece prosi Kadira o rozmowę. Chce, by chłopak wyciągnął rękę do Merta. Mert dowiaduje się o tym spotkaniu i zrywa z Ece. Macide, w tajemnicy przed Kemalem zmusza Nilgün do podpisania intercyzy. Fadil zostaje porwany.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 19 będzie emitowany w telewizji dnia 28 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 19 zostanie wyemitowana dani 29 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 20:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 20? Suzan wprowadza się z dziećmi do domu nad morzem. Macide czuje się bardzo samotna. Postanawia zamieszkać z Suzan i wnukami. Okazuje się, że porywaczem Fadila jest Ibo, który chciał mu uświadomić, co czuła Hasret, gdy Fadil kazał ją porwać. Mimo zakazu Kadira Fadil przyjeżdża do Stambułu na ślub. Przez przypadek w jego ręce wpada intercyza. Nadchodzi wielki dzień. Kadir jednak dowiaduje się o umowie przedmałżeńskiej. Wpada w szał i przerywa ceremonię. Nilgün rezygnuje ze ślubu.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 20 będzie emitowany w telewizji dnia 29 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 20 zostanie wyemitowana dani 30 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

Odcinek 21:

Co się wydarzy w serialu Sekrety Ojca odc. 21? Zrozpaczona Nilgün postanawia, że razem z dziećmi wróci do Adany. Suzan wchodzi w układ z Tamerem, dawnym współpracownikiem Kemala. Jednocześnie z pomocą swojej pracownicy Emine knuje inny spisek, przeciwko Nilgün. Odrzucony przez rodzinę i okradziony Fadil trafia na ulicę. Koleżanka Ece i Merta, dowiedziawszy się o ich rozstaniu, próbuje wykorzystać sytuację.

Gdzie obejrzeć? Serial Sekrety Ojca – Odcinek 21 będzie emitowany w telewizji dnia 30 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 14:00. Powtórka serialu Sekrety Ojca odc. 21 zostanie wyemitowana dani 31 marca 2017 w TVP1 od godz. 08:40.

 

Sekrety Ojca – opis serialu, streszczenia odcinków, obsada. Gdzie obejrzeć online i w TV serial Sekrety Ojca?