Strona Główna / Piłka Nożna / Sensacyjny wynik i ogromna radość kibiców Bristol City

Sensacyjny wynik i ogromna radość kibiców Bristol City

Do ogromnej niespodzianki doszło wczoraj w ćwierćfinałowym meczu Carabao Cup (pucharu ligi angielskiej) rozgrywanym pomiędzy drużyną Bristol City a Manchesterem United. Drużyna gospodarzy pokonała utytułowany klub z Manchesteru 2:1! Po meczu kibice oszaleli z radości.

Drużyna występująca na co dzień w lidze Championship (2 poziom rozgrywek w Anglii) objęła prowadzenie w 51 minucie meczu po golu zdobytym przez Joe’a Brayan’A. Gracze Manchesteru doprowadzili do remisu już 7 minut później. Swoją sytuację wykorzystał Zlatan Ibrahimovic. Decydującą bramkę dla gospodarzy zdobył w trzeciej minucie doliczonego czasu gry Korey Smith, zmieniając wynik na 2:1. Po jego golu na trybunach zapanowało szaleństwo.

Po zdobyciu decydującej bramki 36-letni trener drużyny Bristol City – Lee Johnson biegł wzdłuż linii bocznej boiska i napotkał chłopca od podawania piłek, z którym wspólnie celebrował swą radość. Powód do dumy dla drużyny z Bristolu jest ogromny, gdyż wyeliminowanie tak utytułowanego faworyta dało awans do półfinału rozgrywek.