Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Siyah Beyaz Ask: nowy dramat, obyczajówka czy komedia romantyczna? [zarys fabuły + streszenie, zdjęcia, zwiastuny 1 odcinka]

Siyah Beyaz Ask: nowy dramat, obyczajówka czy komedia romantyczna? [zarys fabuły + streszenie, zdjęcia, zwiastuny 1 odcinka]

‘Siyah Beyaz Ask’ w tłumaczeniu na język polski “Czarno-biała miłość” to nowy serial turecki wyprodukowany dla stacji Kanal D przez D productions. Producentem serialu jest Lale eren i Ayse E. Durmaz, reżyseruje Yasin Uslu Uygulayıci. Za scenariusz odpowiadają  Eylem Canpolat i  Sema Ergenekon Görüntu.

A kto w obsadzie?

İbrahim Çelikkol (Ferhat), Birce Akalay (Aslı), Muhammet Uzuner (Namık), Arzu Gamze Kılınç (Yeter), Ece Dizdar (İdil), Deniz Celiloğlu (Yiğit), Cahit Gök (Cüneyt), Uğur Aslan (Cem), Sinem Ünsal (Gülsüm) ve Kadriye Kenter (Handan).

Z czym to się je, czyli zarys główny fabuły…

Doktor Aslı Çınar jest celem mordercy Ferhata. Poświęciła swoje życie leczeniu ludzi, ratując ich od śmierci. Ferhat przeciwnie. Jest tym, który potrafi odebrać życie bez mrugnięcia nawet okiem. W pewnym momencie drogi Ferhata i Asli ( ludzie zupełnie odmiennych, różnych, czarno-białych) przecinają się. Asli zostaje sprowadzona siłą do wiejskiego domu, aby leczyła rannego. Jednak dziewczyna przypadkiem staje się świadkiem morderstwa. Asli

asli ve ferhatAliii

Streszczenie 1 odcinka!

Ferhat dowiaduje się, że laptop jego wujka Namika, którego kocha tak bardzo jak własnego ojca, został skradziony. Jeśli dokumenty z laptopa wyjdą na jaw, oznacza to, że Namik przegra wybory samorządowe, do których przygotowywał się od lat i pojdzie do więzienia. Ferhat łapie Adema, który ukradł laptopa i w czasie kiedy z nim rozmawia, Adem zostaje postrzelony. Ferhat musi zrobić wszystko, żeby Adem przeżył by móc odnaleźć laptop. Podczas gdy Asli, chirurg ogólny, pomaga swojemu zaprzyjaźnionemu lekarzowi zastępując go, sama trafia na farmę rodziny Ferhata. Zostaje zmuszona do zrobienia operacji rannemu mężczyźnie. Asli, która nie chce być zamieszana w nielegalne zdarzenia, bierze udział w grze Ferhata i wykonuje operację. Asli myśli, że może ocalić życie mężczyźnie i że będzie mogła opuścić farmę, po prostu podając sobie dłonie. Jednak zdarzenia nie idą tak, jak to sobie planowała. Od tego dnia, życia Ferhata i Asli zaczną biec w kompletnie innym kierunku.

Ferhat

Znane twarze w nowej odsłonie…

Ugur Aslan i Deniz Celiloğlu to aktorzy, których możecie kojarzyć z innych seriali. W obu tych serialach postać głównego bohatera wykreował Burak Özçivit. Ugur w “Kara Sevda’ grał Zehira. Bohatera, który z najętej osoby od zadań specjalnych został przyjacielem Kemala (Burak Özçivit). Deniz natomiast występował u boku Buraka w serialu “Calikusu”, gdzie z przyjaciela przeszedł przemianę we wroga. Więc o ich postaciach i ogólnie o wszystkich bohaterach w kolejnym poście.

Gdzie oglądać mieszkając w Polsce?

Produkcją serialu zajmuje się firma D productions, a serial odnaleźć będziecie mogli na grupie ‘Tureckie Seriale znad Bosforu .
Premiera już w najbliższy poniedziałek. Oczywiście nie obejdzie się bez tradycyjnego oglądania live w grupowym wydarzeniu!

Już dziś zapraszamy do wspólnego komentowania.

Na zachętę zostawiamy zwiastuny do pierwszego odcinka.