Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Siyah Beyaz Ask: Odcinek 2 “Jeśli chcesz żyć, wyjdziesz za mnie!’ Ferhat składa Asli propozycję nie do odrzucenia [ZWIASTUNY, ZDJĘCIA, STRESZCZENIE + CIEKAWOSTKA]

Siyah Beyaz Ask: Odcinek 2 “Jeśli chcesz żyć, wyjdziesz za mnie!’ Ferhat składa Asli propozycję nie do odrzucenia [ZWIASTUNY, ZDJĘCIA, STRESZCZENIE + CIEKAWOSTKA]

Streszczenie odcinka 2…

Jedynym celem Asli jest gra na czas i ucieczka. Jednak Ferhat ostrzega Asli, że jeśli ta zrobi coś źle, to ceną za to będzie życie jej brata. Co więcej czas szybko upływa. Yeter z co raz większym entuzjazmem rozpoczyna przygotowania do wymuszonego ślubu. Czy Asli uda się uciec od Ferhata i jego rodziny i wydostać się z niewoli?

Cem dowiaduje się, że jego siostra zaginęła. Razem  z prokuratorem Yigitem, który próbuje odkryć nieczyste zagrania w związku z posiadłościami wujka Namika, będzie szukał Asli. Ale nie będzie to tak łatwe. Będą musieli pokonać przeszkody, których nie zauważyli wcześniej. Czy Cem odnajdzie swoją siostrę i odbije ją  z rąk Ferhata?

 

Nie do końca pewni roli…

Reżyser serialu “Czarno-biała miłość” przyznał ostatnio, że rolę zimnokrwistego Ferhata początkowo miał zagrać Kenan Imirzalioglu, a sam serial miał lecieć na atv. Ów propozycje odrzucił. Kolejnym kandydatem do roli Ferhata został więc Kivanc Tatlitug. Przyjął on rolę i już rozpoczął do niej przygotowania. Serial miał lecieć na StarTV, za produkcję miała odpowiadać firma Ay Yapim. Jednak kiedy Kivanc dowiedział się, że wcześniej rolę tę odrzucił Kenan, on również odmówił. W końcu Ay Yapim oddało produkcję serialu dla D productions, a rolę otrzymał Ibrahim Celikkol.