Strona Główna / Portal Wielotematyczny / To Moje Życie – Odcinek 142: Efsun postrzeli komisarza Ismaila!

To Moje Życie – Odcinek 142: Efsun postrzeli komisarza Ismaila!

To Moje Życie – Odcinek 142 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu To Moje Życie odc. 142? Postrzelony przez Efsun Ismail postanawia nie zgłaszać incydentu na policji. Oszukuje Cengiza, że broń wypaliła podczas czyszczenia. Mehmet Emir nie podpisuje dokumentu wydziedziczającego Efsun, mimo usilnych starań Hulyi. Arda śledzi Muge i demaskuje Berka przy siostrze. Bahar po raz kolejny wpada w furię za sprawą Efsun i wyjawia rodzinie, że ta chciała ją zastrzelić. Każe wybierać Iliasowi: ona, albo Efsun…

Gdzie obejrzeć w TV To Moje Życie – Odcinek 142?

Serial To Moje Życie – Odcinek 142 będzie emitowany w telewizji dnia 19 października 2017 na kanale TVP PULS  od godz. 6:00.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu To Moje Życie?

Bahar, po tym, jak Ilias stanął po stronie Efsun, nocowała u Atesa. Sultan dręczy Iliasa wyrzutami z powodu śmierci Nuran. Dochodzi do konfliktu z Mucellą, która wypomina kobiecie niechlubną przeszłość. Hulya nachodzi Efsun w Gelincik z dokumentami, by ta zrzekła się praw do spadku Atahanów. Dziewczyna podpisuje, ale nie oddaje dokumentów, żądając, by Mehmet Emir osobiście je odebrał. Berk nachodzi Muge, prosząc ją o wybaczenie. Efsun odwiedza Mehmeta Emira i rzuca mu dokumenty w twarz. Okazało się, że Hulia działała za plecami brata, i bez jego wiedzy i zgody, wymusiła na Efsun podpis. Sultan, bardzo niezadowolona z decyzji dziewczyny, wlecze ją na grub Nuran i robi wyrzuty. Każe obiecać zmarłej matce, że powróci do rezydencji Atahanów.

Grafika serialowa To Moje Życie odc. 142: 

Gdzie obejrzeć w TV To Moje Życie – Odcinek 142? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu To Moje Życie odc. 142, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć w TV To Moje Życie – Odcinek 142? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu To Moje Życie odc. 142, kiedy powtórka?