Strona Główna / Portal Wielotematyczny / To Moje Życie – Odcinek 143: Efsun zrzeka się prawa do majątku Atahanów!!!

To Moje Życie – Odcinek 143: Efsun zrzeka się prawa do majątku Atahanów!!!

To Moje Życie – Odcinek 143 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu To Moje Życie odc. 143? Bahar, po tym, jak Ilias stanął po stronie Efsun, nocowała u Atesa. Sultan dręczy Iliasa wyrzutami z powodu śmierci Nuran. Dochodzi do konfliktu z Mucellą, która wypomina kobiecie niechlubną przeszłość. Hulya nachodzi Efsun w Gelincik z dokumentami, by ta zrzekła się praw do spadku Atahanów. Dziewczyna podpisuje, ale nie oddaje dokumentów, żądając, by Mehmet Emir osobiście je odebrał. Berk nachodzi Muge, prosząc ją o wybaczenie. Efsun odwiedza Mehmeta Emira i rzuca mu dokumenty w twarz. Okazało się, że Hulia działała za plecami brata, i bez jego wiedzy i zgody, wymusiła na Efsun podpis. Sultan, bardzo niezadowolona z decyzji dziewczyny, wlecze ją na grub Nuran i robi wyrzuty. Każe obiecać zmarłej matce, że powróci do rezydencji Atahanów.

Gdzie obejrzeć w TV To Moje Życie – Odcinek 143?

Serial To Moje Życie – Odcinek 143 będzie emitowany w telewizji dnia 20 października 2017 na kanale TVP PULS  od godz. 6:00.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu To Moje Życie?

Hulya jest przekonana, że nareszcie pozbyła się Efsun z rezydencji i z życia Atahanów. Radośnie oznajmia o tym Fulyi, która odwiedza ją w rezydencji. Tymczasem, Mehmet Emir i Hasret przepraszają Efsun i proszą, by wróciła do posiadłości, do swojej rodziny. Dziewczyna odmawia, jednakże Sultan, w rozmowie na osobności, upomina ją i nakazuje wracać do Atahanów. Hulya, tradycyjnie dostaje szału na widok znienawidzonej Efsun w progach rezydencji. Sultan, zostając sam na sam z Hulyią, łapie kobietę za włosy i grozi wyrządzeniem krzywdy jej dzieciom. Ates ponownie zapewnia Bahar o swej miłości do niej. Dziewczyna zaczyna się przełamywać. Efsun postanawia rozprawić się ze służącą Beyzą, za przywłaszczenie sobie jej ubrań,  niszcząc zawartość szafy. Tymczasem, pijana Muge niepostrzeżenie wraca do domu. Efsun zauważa ją i ukrywa przed “świrniętą matką” w swojej sypialni, kładąc ją do łóżka. Do domu Atesa przychodzi Ilias, by prosić Bahar o wybaczenie i błaga, by wróciła  do domu na Gelincik. Dziewczyna, wciąż rozgoryczona, odmawia. Hulya, na skraju załamania nerwowego, postanawia pozbyć się Efsun, raz na zawsze. Zakrada się do sypialni i dusi dziewczynę poduszką. Do sypialni wpada nagle… Efsun. Hulya, z przerażeniem orientuje się, że udusiła własną córkę. Zaalarmowani domownicy wpadają do sypialni na czas i Muge zostaje odratowana. Hulya desperacko tłumaczy, że  nie wiedziała, iż w łóżku Efsun spała Muge… “Braciszku, myślałam, że to Efsun” – oznajmiła zszokowanemu Mehmetowi Emirowi…

Grafika serialowa To Moje Życie odc. 143: 

Gdzie obejrzeć w TV To Moje Życie – Odcinek 143? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu To Moje Życie odc. 143, kiedy powtórka?
Gdzie obejrzeć w TV To Moje Życie – Odcinek 143? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź serialu To Moje Życie odc. 143, kiedy powtórka?