Strona Główna / Portal Wielotematyczny / To Moje Życie – Odcinek 145: komisarz Ismail zrywa z Efsun!

To Moje Życie – Odcinek 145: komisarz Ismail zrywa z Efsun!

To Moje Życie – Odcinek 145 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu To Moje Życie odc. 145? Efsun opowiada Sultan o zachowaniu Hulyi. Mehmed Emir oskarża siostrę o chciwość i podłość. Ostrzega, by trzymała się z daleka od Efsun. Muge, wciąż przerażona, nie pozwala zbliżać się matce do siebie. Sultan, pod pretekstem obawy o życie Efsun, wprasza się do domku dla gości. Efsun, z ogromną satysfakcją wyrzuca ochroniarza Hayretina ze służbówki. Bahar wciąż przeżywa śmierć matki i zdradę ojca. Ates próbuje usprawiedliwiać Iliasa przekonując ukochaną, że niezależnie od wszystkiego, Ilias to jej ojciec i bardzo ją kocha. Sakine idzie do swojego domu po pieniądze za czynsz od najemców. Mężczyzna nie chce zapłacić całej kwoty. Kobieta mówi o swoich problemach z najemcami Mucelli. Ta obiecuje, że poprosi o pomoc Saliha. Sultan kontynuuje swoje gierki manipulacyjne, próbując nastawić Mehmeta Emira przeciwko Hulyi. Zakrada się też do pokoju Hulyi i sugeruje, że już niebawem zemści się za Efsun na jej dzieciach.  Efsun odwiedza Ismaila w domu, gdzie zastaje Bahar z Atesem. Na widok Efsun oboje wychodzą. Ismail wyprasza ją mówiąc, że to już koniec między nimi…

Gdzie obejrzeć w TV To Moje Życie – Odcinek 145?

Serial To Moje Życie – Odcinek 145 będzie emitowany w telewizji dnia 24 października 2017, na kanale TV PULS  od godz. 6:00.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu To Moje Życie?

Arda nadal każe śledzić Berka. Nakrywa go na spotkaniu z Muge. Brat dziewczyny ostrzega Berka, by trzymał się z daleka od jego siostry. Mehmet Emir informuje Hulyę, że Sultan zamieszka w domku dla gości, czym denerwuje siostrę. Bahar, wybaczając wszystko Atesowi, proponuje mu wspólny wyjazd za granicę, by tam rozpocząć nowe, wspólne życie. Zachwycony Ates zgadza się bez wahania. Efsun wciąż wspomina matkę. Sultan upomina ją, by zaczęła wreszcie żyć. A tymczasem zbiry Sultan katują Ardę i wyrzucają go z samochodu na ulicę, przed wjazdem do rezydencji Atahanów. Mehmet Emir spędza romantyczny wieczór i upojną noc, w domku letniskowym, z ukochaną Hasret. Oświadcza się jej. Kobieta przyjmuje “nieoficjalnie” oświadczyny. Na Gelincik odbywa się uroczystość ku pamięci zmarłej Nuran. Bahar w towarzystwie Atesa odwiedza grób matki. Wyrzuca z siebie cały smutek, żal i ból. Przerażona Muge nadal unika kontaktów z Hulyą. Sultan sugeruje Hulyi, że to ona zorganizowała pobicie Ardy. Wściekła Hulya biegnie za Sultan do domku gościnnego, wyzywając ją. Fulya, wraz z Beyzą i Adile biegną za rozwścieczoną Hulyią. Sultan, bezczelnie wypiera się wszystkiego, w odpowiedzi na oskarżenia kobiety. Wywiązuje się szarpanina na schodach, w wyniku której Fulya wypada przez barierkę. Na miejscu zdarzenia zjawia się Mehmet Emir. Zabiera Fulyię do szpitala. Hulya, nieustannie męczy brata usprawiedliwieniami i oskarża o wszystko Sultan, która również zjawia się z szpitalu, w towarzystwie Efsun. W konfrontacji z Hulyią, cwana Sultan zgrywa niewiniątko przy Mehmecie. Mehmet Emir wierzy Sultan, oskarżając Hulyę o wszystko, co złego się wydarzyło. Beyza proponuje Hayretinowi zamieszkanie w swoim domu (zakupionym za pieniądze wyłudzone od Efsun i Nuran). Na hasło “dom i oszczędności” Hayretin sugeruje Beyzie, że jest nią poważnie zainteresowany…

Grafika serialowa To Moje Życie odc. 145:

Gdzie obejrzeć w TV To Moje Życie – Odcinek 145? Serial To Moje Życie – Odcinek 145 będzie emitowany w telewizji dnia 24 października 2017, na kanale TV PULS  od godz. 6:00.
Gdzie obejrzeć w TV To Moje Życie – Odcinek 145? Serial To Moje Życie – Odcinek 145 będzie emitowany w telewizji dnia 24 października 2017, na kanale TV PULS  od godz. 6:00.