Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Tylko z Tobą – Odcinek 109

Tylko z Tobą – Odcinek 109

Tylko z Tobą – Odcinek 109 darmowe streszczenie:

Okazuje się, że Fatih był dużo więcej, niż dobrym znajomym z dzieciństwa. Nur, będąc dwunastolatką, była w nim zakochana i pisała do niego listy. Teraz boi się, że sprawa wyjdzie na jaw. Elmas boi się zarażenia świńską grypą od Yagmur. Tymczasem współpraca z Niemcami układa się znakomicie, a to oznacza, że Fatih zagości u nich na dłużej. Cahit jest zadowolony, ale Yigit nie. Denerwuje go zażyłość Fatiha z Nur. Yagmur ucieka z domu po awanturze z Aytul i Iclal dokonanej pod nieobecność Yigita. Przed domem mdleje i taką znajduje ją Emin. Zabiera ją do siebie do domu. Przybyła w odwiedziny Elmas rozpoznaje ją. Przybyły do domu Yigit postanawia szukać siostry. Wtedy Elmas oznajmia, że Yagmur jest u nich. Fatih zaprasza Nur na lunch.

Gdzie obejrzeć online i w TV Tylko z Tobą – Odcinek 109?

Tylko z Tobą – Odcinek 109 będzie emitowany w telewizji dnia 19 grudnia 2016 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórka Tylko z Tobą odc. 109 zostanie wyemitowana dnia 20 grudnia 2016 na kanale TVP2 od godz. 12:45. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Tylko z Tobą na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Tylko z Tobą?

Fatih postanawia odwiedzić Tayyara i Hafize. Tymczasem Yigit namawia Yagmur do powrotu do jego domu. Fatih z Nur odwiedzają Tayyara i Hafize. Aytul postanawia wyprowadzić się z domu, gdyż nie chce przebywać pod jednym dachem z Yagmur. Dopiero Mert jest w stanie przekonać ją do zmiany zdania. Elmas postanawia, ze względu na chorobę Yagmur, przenieść się do pokoju Cahita.

Grafika dla Tylko z Tobą odc. 109:

Tylko z Tobą – Odcinek 109 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla serialu Tylko z Tobą odc. 109, kiedy powtórka?
Tylko z Tobą – Odcinek 109 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla serialu Tylko z Tobą odc. 109, kiedy powtórka?