Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Tylko z Tobą – Odcinek 112

Tylko z Tobą – Odcinek 112

Tylko z Tobą – Odcinek 112 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Tylko z Tobą odc. 112? Nur wyjaśnia Yigitowi sprawę Fatiha. Cahit dowiaduje się o wypadku Nazan. Aytul i sama Nazan obciążają Elmas, ale Nazan oświadcza, że nie wniesie oskarżenia. Do Yagmur przychodzi jej chłopak, Sedat. Namawia ją, żeby skorzystać finansowo z okazji odnalezienia brata. Cahit zabiera chorą Nazan do swego domu i pokoju. Elmas jest zrozpaczona.

Gdzie obejrzeć online i w TV Tylko z Tobą – Odcinek 112?

Tylko z Tobą – Odcinek 112 będzie emitowany w telewizji dnia 22 grudnia 2016 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórka Tylko z Tobą odc. 111 zostanie wyemitowana dnia 23 grudnia 2016 na kanale TVP2 od godz. 12:45. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Tylko z Tobą na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Tylko z Tobą?

Nazan potwierdza Cahitowi, że mówiła prawdę w sprawie ataku Elmas. Fatih odwiedza Tayyara i Hafize na kolacji. Wieczorem, Fatih i Nur idą na firmową imprezę. Cahit z Yigitem zabierają Firata, ale Iclal musi zostać w domu ze względu na Merta. Iclal zobowiązuje Firata, aby ten szpiegował dla niej, co się dzieje na imprezie.

Grafika dla Tylko z Tobą odc. 112:

Tylko z Tobą – Odcinek 112 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla serialu Tylko z Tobą odc. 12, kiedy powtórka?
Tylko z Tobą – Odcinek 112 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla serialu Tylko z Tobą odc. 12, kiedy powtórka?