Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Tylko z Tobą – Odcinek 124: Nur z Iclal podejmują próbę ucieczki!

Tylko z Tobą – Odcinek 124: Nur z Iclal podejmują próbę ucieczki!

Tylko z Tobą – Odcinek 124 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Tylko z Tobą odc. 124? Iclal z Nur siedzą w jednej celi, kłócąc się nieustannie. Fatih wyjaśnia Yigitowi motywy postępowania porywacza. Yigit musi całe zajście zachowac w tajemnicy przed obiema rodzinami. Przekazuje, że Nur pojechała w delegację, a on z Iclal wyjechali odpocząć. Tymczasem Nur z Iclal podejmują próbę ucieczki. W ostatniej chwili Nur nie chce zostawić samej Iclal na pastwę porywaczy. Porywacz Ridvan nawiązuje kontakt z Yigiem.

Gdzie obejrzeć online i w TV Tylko z Tobą – Odcinek 124?

Tylko z Tobą – Odcinek 124 będzie emitowany w telewizji dnia 11 stycznia 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórka Tylko z Tobą odc. 124 zostanie wyemitowana dnia 12 stycznia 2017 na kanale TVP2 od godz. 12:40. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Tylko z Tobą na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Tylko z Tobą?

Wszyscy mają wątpliwości co do prawdomówności Yigita w sprawie nagłego zniknięcia Nur i Iclal. Tymczasem wyrzucona z domu Kozanów Nazan knuje kolejną mistyfikację; oto ma zostać napadnięta we własnym domu i roztrzęsiona pojawia znów u Kozanów przywieziona przez policję. Yigit pojawia się w domu i wyznaje prawdę. Tymczasem Mert zaprzyjaźnia się z małą Nazli.

Grafika dla Tylko z Tobą odc. 124:

Tylko z Tobą – Odcinek 124 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla serialu Tylko z Tobą odc. 124, kiedy powtórka?