Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Tylko z Tobą – Odcinek 126: Yigit musi wybrać, którą ze swoich kobiet ma ocalić!

Tylko z Tobą – Odcinek 126: Yigit musi wybrać, którą ze swoich kobiet ma ocalić!

Tylko z Tobą – Odcinek 126 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Tylko z Tobą odc. 126? Yigit rusza do Ridvana, wcześniej przez niego wezwany. W ślad za nim jedzie Firat. Za nimi podążają policjanci z Fatihem na czele, jednak gubią trop. Ridvan stawia Yigita przed dylematem: to Yigit musi wybrać, którą ze swoich kobiet ma ocalić. To jednak zbyt wiele dla niego. Firat również zostaje pojmany przez ludzi Ridvana. Nur z Iclal odwracają uwagę porywaczy, znów skacząc sobie do gardeł. Firat z Yigitem przejmują inicjatywę, a wtedy wkraczają policjanci i kończą dzieło. Ridvanowi jednak udaje się uciec. Iclal ma nadzieję, że to ją wybrałby Yigit. Tymczasem Yagmur z Eminem zajmują się dziećmi. W parku znajduje ich Sedat, który grozi Eminowi nożem.

Gdzie obejrzeć online i w TV Tylko z Tobą – Odcinek 126?

Tylko z Tobą – Odcinek 126 będzie emitowany w telewizji dnia 13 stycznia 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórka Tylko z Tobą odc. 126 zostanie wyemitowana dnia 16 stycznia 2017 na kanale TVP2 od godz. 12:40. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Tylko z Tobą na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Tylko z Tobą?

Yigit chce się dowiedzieć od Firata, dlaczego ryzykował życie. Firat ma pretensje do Yigita, że ten nie wybrał Iclal. Iclal dręczy się pytaniami, czy Yigit stanąłby po jej stronie. Cahit ma pretensje do Nazan, że sprowadziła do nich małą Nazli. Firat znów pojawia się u Iclal i wyznaje jej miłość. Świadkiem ich pocałunku jest Elmas.

Grafika dla Tylko z Tobą odc. 126:

Tylko z Tobą – Odcinek 126 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla serialu Tylko z Tobą odc. 126. kiedy powtórka?