Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Tylko z Tobą – Odcinek 128: Firat przyznaje się Yigitowi, że kocha Iclal!

Tylko z Tobą – Odcinek 128: Firat przyznaje się Yigitowi, że kocha Iclal!

Tylko z Tobą – Odcinek 128 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Tylko z Tobą odc. 128? Elmas natychmiast donosi Nur o pocałunku Firata i Iclal. Nur postanawia nie mówić o tym Yigitowi i poleca Elmas zachować tajemnicę. Nur rozmawia jednak o tym z Iclal, chcąc ją przekonać do Firata. Przyciśnięty przez Yigita Firat przyznaje się, że kocha Iclal. Iclal wzywa Nur na pomoc, bo obawia się, że Yigit zrobi krzywdę Firatowi. Nur powstrzymuje Yigita przed rękoczynami.

Gdzie obejrzeć online i w TV Tylko z Tobą – Odcinek 128?

Tylko z Tobą – Odcinek 128 będzie emitowany w telewizji dnia 18 stycznia 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórka Tylko z Tobą odc. 128 zostanie wyemitowana dnia 19 stycznia 2017 na kanale TVP2 od godz. 12:40. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Tylko z Tobą na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Tylko z Tobą?

Iclal jest zozpaczona po awanturze Yigita z Firatem. Yigit poleca wyrzucić Firata z domu. Nazan doradza Iclal i Aytul, jak postąpić wobec tej sytuacji. W końcu Yigit pokazał, że jest zazdrosny o Iclal. Kiedy Yagmur wypytuje Emina o Yaren, ten jest zmieszany. Nur wpada w rozpacz, uświadamiając sobie, że Yigit okazuje zazdrość o Iclal.

Grafika dla Tylko z Tobą odc. 128:

Tylko z Tobą – Odcinek 128 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla serialu Tylko z Tobą odc. 128, kiedy powtórka?