Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Tylko z Tobą – Odcinek 129: Yigit poleca wyrzucić Firata z domu!

Tylko z Tobą – Odcinek 129: Yigit poleca wyrzucić Firata z domu!

Tylko z Tobą – Odcinek 129 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Tylko z Tobą odc. 129? Iclal jest zozpaczona po awanturze Yigita z Firatem. Yigit poleca wyrzucić Firata z domu. Nazan doradza Iclal i Aytul, jak postąpić wobec tej sytuacji. Yigit pokazuje, że jest zazdrosny o Iclal. Kiedy Yagmur wypytuje Emina o Yaren, ten jest zmieszany. Nur wpada w rozpacz, uświadamiając sobie, że Yigit okazuje zazdrość o Iclal.

Gdzie obejrzeć online i w TV Tylko z Tobą – Odcinek 129?

Tylko z Tobą – Odcinek 129 będzie emitowany w telewizji dnia 20 stycznia 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórka Tylko z Tobą odc. 129 zostanie wyemitowana dnia 23 stycznia 2017 na kanale TVP2 od godz. 12:40. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Tylko z Tobą na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Tylko z Tobą?

Fatih próbuje załagodzić całą sytuację. Namawia Nur, aby spojrzała na siebie inaczej i przestała żyć tylko dla Yigita. Nazan znów kłóci się z Elmas. Emin rozmawia z Yagmur w parku. Tam znajduje ich pijany Sedat i rani go nożem. Emin trafia do szpitala. Tam całą noc czuwa przy nim Yagmur. Nur ma koszmarny sen, jak Yigit zabija Firata. Rano wychodzą ze szpitala, a Emin chce przed rodziną ukryć sprawę zranienia.

Grafika dla Tylko z Tobą odc. 129:

Tylko z Tobą – Odcinek 129 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź dla serialu Tylko z Tobą odc. 129, kiedy powtórka?