Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Tylko z Tobą – Odcinek 144: Emin przeżywa powrót Yaren!

Tylko z Tobą – Odcinek 144: Emin przeżywa powrót Yaren!

Tylko z Tobą – Odcinek 144 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Tylko z Tobą odc. 144? Nazan jest wdzięczna Aytul i Iclal, że tak skutecznie ją poprowadziły. Cahit tłumaczy Elmas, że się rozwiódł. Trzeba jednak w spokoju czekać na uprawomocnienie się wyroku. Emin przeżywa powrót Yaren. Yaren jest zła, że musi mieszkać z Yagmur. Przenosi się do hotelu. Fikret zaprzyjaźnia się z Nur.

Gdzie obejrzeć online i w TV Tylko z Tobą – Odcinek 144?

Tylko z Tobą – Odcinek 144 będzie emitowany w telewizji dnia 10 lutego 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórka Tylko z Tobą odc. 144 zostanie wyemitowana dnia 13 lutego 2017 na kanale TVP2 od godz. 12:35. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Tylko z Tobą na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Tylko z Tobą?

Fikret żali się, że Tayyar i Dudu jej nie lubią, a trzymają stronę Fatiha. Fikret zaprzyjaźnia się z Yigitem. Nur próbuje załagodzić sprawę nagłego pojawienia się Fikret, ale Fatih pozostaje nieugięty. Oskarża Fikret, że to ona jest winna śmierci ich rodziców. Emin jedzie do hotelu do Yaren. Yigit kupuje dom na uboczu, który ma być spokojną przystanią dla niego i Nur. Yaren widzi Emina w telewizji.

Grafika dla Tylko z Tobą odc. 144:

Tylko z Tobą – Odcinek 144 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Tylko z Tobą odc. 144, kiedy powtórka?