Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Tylko z Tobą – Odcinek 150: Elmas ma problemy zdrowotne w końcówce ciąży!

Tylko z Tobą – Odcinek 150: Elmas ma problemy zdrowotne w końcówce ciąży!

Tylko z Tobą – Odcinek 150 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Tylko z Tobą odc. 150? Nur prosi Fatiha o pomoc w sprawie SMS – a i zwierza się z kolejnych sercowych zakrętów z Yigitem. Elmas ma problemy zdrowotne w końcówce ciąży. Opiekuje się nią Cahit, czym wzbudza zazdrość Nazan. Fikret insynuuje Nur, że Yigit nie weźmie ponownie z nią ślubu. Yaren nie odstępuje Emina na krok.

Gdzie obejrzeć online i w TV Tylko z Tobą – Odcinek 150?

Tylko z Tobą – Odcinek 150 będzie emitowany w telewizji dnia 20 lutego 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórka Tylko z Tobą odc. 150 zostanie wyemitowana dnia 21 lutego 2017 na kanale TVP2 od godz. 12:40. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Tylko z Tobą na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Tylko z Tobą?

Yagmur próbuje się porozumieć z Eminem. Fikret znowu zasiewa wątpliwości w Nur co do Yigita. Yaren symuluje chorobę, aby znów być z Eminem. Fatih dowiaduje się, że SMS pochodził od Fikret. Wzywa ją na rozmowę, gdzie jej grozi, że sprawa wyjdzie na jaw.

Grafika dla Tylko z Tobą odc. 150:

Tylko z Tobą – Odcinek 150 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Tylko z Tobą odc. 150, kiedy powtórka?