Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Tylko z Tobą – Odcinek 152: Firat wyznaje miłość Iclal i znów namawia ją do wspólnego życia!

Tylko z Tobą – Odcinek 152: Firat wyznaje miłość Iclal i znów namawia ją do wspólnego życia!

Tylko z Tobą – Odcinek 152 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Tylko z Tobą odc. 152? Fikret prosi Fatiha o dwa dni zwłoki. Potem obiecuje zniknąć. Fatih się zgadza. Firat znowu szuka kontaktu z Iclal. Chce przysłać prezent dla Merta. Iclal zgadza się z nim spotkać. Cahit potajemnie umawia się z Nazan i wynajmuje dom. Firat spotyka się z Iclal i wyznając miłość znów namawia ją do wspólnego życia.

Gdzie obejrzeć online i w TV Tylko z Tobą – Odcinek 152?

Tylko z Tobą – Odcinek 152 będzie emitowany w telewizji dnia 22 lutego 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórka Tylko z Tobą odc. 152 zostanie wyemitowana dnia 23 lutego 2017 na kanale TVP2 od godz. 12:40. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Tylko z Tobą na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Tylko z Tobą?

Yigit przyjmuje Fikret do pracy. Nur dzwoni do Yigita, telefon odbiera Fikret. Nie przekazuje mu zaproszenia od Nur. Zabiera Yigita na kolację. Nur zostaje sama. Czuje żal do Yigita. Aytul ma pretensje do Iclal o kontakty z Firatem. Elmas odbywa rozmowę z Eminem w sprawie Yagmur.

Grafika dla Tylko z Tobą odc. 152:

Tylko z Tobą – Odcinek 152 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Tylko z Tobą odc. 152, kiedy powtórka?