Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Tylko z Tobą – Odcinek 165: Cahit zostawia Nazan i oddaje syna Elmas!

Tylko z Tobą – Odcinek 165: Cahit zostawia Nazan i oddaje syna Elmas!

Tylko z Tobą – Odcinek 165 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Tylko z Tobą odc. 165? Yagmur namawia Emina, aby zaaranżować spotkanie ostatniej szansy Yigita z Nur. Przy okazji Emin po raz kolejny wyznaje miłość Yagmur i przyznaje, że zawiódł się na Yaren. Emin próbuje przekonać Yigita, a Yagmur rozmawia z Nur. W obu przypadkach, bez większych rezultatów. Nur mierzy suknię ślubną, jest smutna. Nazan rozmawia z Nazly, przypominając, jak ma zeznawać w sprawie Elmas. Wychodzą na jaw wszystkie kłamstwa Nazan. Rozmowę słyszy Cahit. Natychmiast zabiera synka z ich domu.

Gdzie obejrzeć online i w TV Tylko z Tobą – Odcinek 165?

Tylko z Tobą – Odcinek 165 będzie emitowany w telewizji dnia 13 marca 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:05. Powtórka Tylko z Tobą odc. 165 zostanie wyemitowana dnia 14 marca 2017 na kanale TVP2 od godz. 12:40. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Tylko z Tobą na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Tylko z Tobą?

Fatih namierzył Firat w Szwajcarii. Yagmur zaprasza Yigita do restauracji, a Emin zaprasza Nur. Spotykają się przy pięknie zastawionym stole, ale znów nie dochodzi do ugody. Cahit oddaje dziecko Elmas. Aytul pojawia się u Nur z bronią w ręku, chce ją zabić. W ostatniej chwili na linii strzału staje Yigit. Trafiony wpada do basenu. Aytul odbiera sobie życie. Mijają trzy miesiące. Iclal jest w zakładzie dla nerowowo chorych. Opiekuje się nią Firat. Cahit regularnie widuje się z synem i próbuje pogodzić się z Elmas. Yaren ma nowego chłopaka, a Emin stara się odzyskać zaufanie Yagmur. Nur ponownie staje na ślubnym kobiercu z Yigitem.

Grafika dla Tylko z Tobą odc. 165:

Tylko z Tobą – Odcinek 165 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie, opis i zapowiedź Tylko z Tobą odc. 165 kiedy powtórka?