Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Tylko z Tobą – Odcinek 166: Nur żeni się z Yigitem, Iclal trafia do psychiatryka, Aytul popełnia samobójstwo, Cahit próbuje pogodzić się z Elmas!

Tylko z Tobą – Odcinek 166: Nur żeni się z Yigitem, Iclal trafia do psychiatryka, Aytul popełnia samobójstwo, Cahit próbuje pogodzić się z Elmas!

Tylko z Tobą – Odcinek 166 to już ostatni, finałowy odcinek!

Co się wydarzy w serialu Tylko z Tobą odc. 166? Fatih namierzył Firata w Szwajcarii. Yagmur zaprasza Yigita do restauracji, a Emin zaprasza Nur. Spotykają się przy pięknie zastawionym stole, ale znów nie dochodzi do ugody. Cahit oddaje dziecko Elmas. Aytul pojawia się u Nur z bronią w ręku, chce ją zabić. W ostatniej chwili na linii strzału staje Yigit. Trafiony wpada do basenu. Aytul odbiera sobie życie. Mijają trzy miesiące. Iclal jest w zakładzie dla nerowowo chorych. Opiekuje się nią Firat. Cahit regularnie widuje się z synem i próbuje pogodzić się z Elmas. Yaren ma nowego chłopaka, a Emin stara się odzyskać zaufanie Yagmur. Nur ponownie staje na ślubnym kobiercu z Yigitem.

To już niestety ostatni odcinek serialu Tylko z Tobą, dziękujemy za Waszą obecność! 🙂 Wszystkie streszczenia znajdziecie na naszym portalu w kategorii -> Tylko z Tobą na EMCIO.COM.

Gdzie obejrzeć online i w TV Tylko z Tobą – Odcinek 166?

Tylko z Tobą – Odcinek 166 będzie emitowany w telewizji dnia 14 marca 2017 na kanale TVP2 od godz. 17:10. Powtórka Tylko z Tobą odc. 165 zostanie wyemitowana dnia 15 marca 2017 na kanale TVP2 od godz. 12:45. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Tylko z Tobą na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Grafika dla Tylko z Tobą odc. 166 finał:

Finał Tylko z Tobą – Odcinek 166 gdzie obejrzeć online i w TV? Ostatni odcinek Tylko z Tobą – darmowe streszczenie, opis, zapowiedź.