Strona Główna / Seriale, Filmy, Programy TV / Wieczna Miłość – Odcinek 12 i 13: Rodzice Nihan są szantażowani! Ozan zaprasza Zeynep na randkę! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Wieczna Miłość – Odcinek 12 i 13: Rodzice Nihan są szantażowani! Ozan zaprasza Zeynep na randkę! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Wieczna Miłość – Odcinek 12 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Wieczna Miłość odc. 12? Emir szuka dowodów na zdradę żony. Kemal bierze udział w programie telewizyjnym. Emir przesłuchuje swoich teściów i szykuje dla Kemala przykrą niespodziankę. Kemal odwiedza Nihan w jej pracowni.

Serial Wieczna Miłość – Odcinek 12 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 10 września 2018 na kanale TVP1 o godz. 16:05. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Wieczna Miłość możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Wieczna Miłość na VOD.TVP.PL.

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie? → Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

Wieczna Miłość – Odcinek 13 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Wieczna Miłość odc. 13? Ludzie Emira śledzą i atakują Kemala, gdy ten odwiedza Nihan w jej pracowni. Zeynep zostaje zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Ozan zaprasza Zeynep na randkę w znanym klubie. W firmie Kemala zjawia się Nihan. Onder postanawia dowiedzieć się co ukrywa jego zięć. 

Serial Wieczna Miłość – Odcinek 13 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 11 września 2018 na kanale TVP1 o godz. 16:05. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Wieczna Miłość możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Wieczna Miłość na VOD.TVP.PL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi