Strona Główna / Seriale, Filmy, Programy TV / Wieczna Miłość – Odcinek 15 i 16: Co się wydarzy, gdzie obejrzeć? [DARMOWE STRESZCZENIE]

Wieczna Miłość – Odcinek 15 i 16: Co się wydarzy, gdzie obejrzeć? [DARMOWE STRESZCZENIE]

Wieczna Miłość – Odcinek 15 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Wieczna Miłość odc. 15?  Zeynep dowiaduje się, kim jest tajemnicza osoba, która chce dać jej rolę. Onder postanawia ostrzec Leylę przed Kemalem, kobieta wyrzuca go z domu. Matka Kemala odwiedza Nihan i jej matkę w ich willi. 

Serial Wieczna Miłość – Odcinek 15 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 14 września 2018 na kanale TVP1 o godz. 16:05. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Wieczna Miłość możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu Wieczna Miłość  będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Wieczna Miłość na VOD.TVP.PL.

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie? → Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

Wieczna Miłość – Odcinek 15 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Wieczna Miłość odc. 16? Ozan i Zeynep mogą opuścić komisariat. Emir przechwytuje telefon dziewczyny i domyśla się, że coś łączy ją z Salihem, który ciągle do niej dzwoni. Kemal odwiedza agenta Zeynep i zrywa jej kontrakt, gdy się dowiaduje, że zleceniodawcą miał być Emir. 

Serial Wieczna Miłość – Odcinek 16 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 17 września 2018 na kanale TVP1 o godz. 16:05. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Wieczna Miłość możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu Wieczna Miłość  będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Wieczna Miłość na VOD.TVP.PL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi