Strona Główna / Seriale, Filmy, Programy TV / Wieczna Miłość – Odcinek 9 i 10: Salih prosi Kemala o rękę Zeynep! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Wieczna Miłość – Odcinek 9 i 10: Salih prosi Kemala o rękę Zeynep! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Wieczna Miłość – Odcinek 9 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Wieczna Miłość odc. 9? Rodzina Kemala dowiaduje się o jego spotkaniu z Nihan. Salih postanawia powiedzieć Kemalowi, że zamierza ożenić się z jego siostrą. Zeynep stara się mu przeszkodzić. Ozan zaczyna rozumieć, że jego siostra stworzyła nieszczęśliwy związek z Emirem tylko ze względu na niego. Kemal i Asu biorą udział w przyjęciu w domu Emira. Zawiedziony postępowaniem Kemala ojciec bierze go na poważną rozmowę. Leyla umawia się z Kemalem na promie.

Serial Wieczna Miłość – Odcinek 9 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 5 września 2018 na kanale TVP1 o godz. 16:00. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Wieczna Miłość możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Wieczna Miłość na VOD.TVP.PL.

Lubisz oglądać filmy i seriale w internecie? Przetestuj platformę Showmax przez 14 dni za darmo tysiące filmów i seriali możesz obejrzeć zupełnie legalnie na dowolnym urządzeniu.

Wieczna Miłość – Odcinek 10 darmowe streszczenie, gdzie obejrzeć legalnie online i w TV, kiedy powtórka?

Co się wydarzy w serialu Wieczna Miłość odc. 10? Asu domyśla się, że Kemala i Nihan coś łączy, Emir również coś podejrzewa. Salih postanawia poprosić Kemala o rękę jego siostry, Zeynep. Kemal podarowuje Nihan obraz, który namalowała dla niego przed pięcioma laty. 

Serial Wieczna Miłość – Odcinek 10 zostanie wyemitowany w telewizji dnia 6 września 2018 na kanale TVP1 o godz. 16:00. Jeśli nie masz dostępu do lokalnej TV to transmisje serialu Wieczna Miłość możesz obejrzeć legalnie na WP Pilot (wybierając program TVP1). Powtórkę serialu będzie można obejrzeć za darmo po telewizyjnej emisji w serwisie Wieczna Miłość na VOD.TVP.PL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi