Strona Główna / HITY TYGODNIA / Więzień Miłości – Odcinek 113 i 114: Alev odwiedza Yenera w więzieniu! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Więzień Miłości – Odcinek 113 i 114: Alev odwiedza Yenera w więzieniu! [DARMOWE STRESZCZENIE]

Więzień Miłości – Odcinek 113 gdzie i kiedy obejrzeć online i w TV?  Co się wydarzy w serialu Więzień Miłości odc. 113? Mamy darmowe streszczenie:

Leyla wybiera się na wspólny obiad z Demirem. Mehtap wysyła Salima do rezydencji Omera, mężczyzna ma tam przeprowadzić szereg niezbędnych napraw. Zehra ukrywa się przed Salimem. Alew odwiedza w areszcie Yenera, mężczyzna odrzuca propozycje współpracy. 

Więzień Miłości – Odcinek 113 zostanie wyemitowany na żywo 5 sierpnia 2019 o 17:10 w TVP2. Powtórkę Wiezień Miłości odc. 113 będzie można obejrzeć za darmo online po premierze telewizyjnej na platformie Więzień Miłości na VOD.TVP.PL.

Więzień Miłości – Odcinek 114 gdzie i kiedy obejrzeć online i w TV?  Co się wydarzy w serialu Więzień Miłości odc. 114? Mamy darmowe streszczenie:

Zehra nie chce opuszczać swojego pokoju, boi się spotkać z ojcem, który wykonuje w rezydencji naprawy. Zehra wyznaje Omerowi, że potrzebowała pieniędzy na operację ojca. Omer widzi, jak bardzo się co do niej pomylił. Funda zbliża się do Yasemin i Koraja. 

Więzień Miłości – Odcinek 114 zostanie wyemitowany na żywo 6 sierpnia 2019 o 17:10 w TVP2. Powtórkę Wiezień Miłości odc. 114 będzie można obejrzeć za darmo online po premierze telewizyjnej na platformie Więzień Miłości na VOD.TVP.PL.