Strona Główna / HITY TYGODNIA / Więzień Miłości – Odcinek 66 i 67: Zehra i Asja porwane! [STRESZCZENIE ODCINKA]
Więzień Miłości - Odcinek 66 i 67
Co się wydarzy w Więzień Miłości - Odcinek 66 i 67, mamy darmowe streszczenie! Gdzie i kiedy obejrzeć online, na VOD i w TV Więzień Miłości odc. 66 i 67.

Więzień Miłości – Odcinek 66 i 67: Zehra i Asja porwane! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Więzień Miłości – Odcinek 66 gdzie i kiedy obejrzeć online i w TV?  Co się wydarzy w serialu Więzień Miłości odc. 66? Mamy darmowe streszczenie:

Beton obserwuje Zehrę i Asję w parku, wtedy podjeżdża samochód i ktoś na zlecenie Alev porywa małą i Zehrę. Alev obmyśla jak winę za porwanie zrzucić na Zehrę. Omer prosi Demira o szybkie zorganizowanie pieniędzy na okup, wysyła również znajomego policjanta do Yenera, bo podejrzewa, że porwanie to jego sprawka.

Więzień Miłości – Odcinek 66 zostanie wyemitowany na żywo 28 maja 2019 o 17:10 w TVP2. Powtórkę Wiezień Miłości odc. 66 będzie można obejrzeć za darmo online po premierze telewizyjnej na platformie Więzień Miłości na VOD.TVP.PL.

Więzień Miłości – Odcinek 67 gdzie i kiedy obejrzeć online i w TV?  Co się wydarzy w serialu Więzień Miłości odc. 67? Mamy darmowe streszczenie:

Asja i Zehra nadal są w rękach porywaczy. Omer wysyła rodziców Asji na romantyczną noc do hotelu. Przyjaciel Omera Tajfun planuje poszukiwania. Porywacze zostają namierzeni. Alev ich uprzedza, dlatego przed przyjazdem policji udaje im się zmienić miejsce.

Więzień Miłości – Odcinek 67 zostanie wyemitowany na żywo 29 maja 2019 o 17:10 w TVP2. Powtórkę Wiezień Miłości odc. 67 będzie można obejrzeć za darmo online po premierze telewizyjnej na platformie Więzień Miłości na VOD.TVP.PL.