Strona Główna / HITY TYGODNIA / Więzień Miłości – Odcinek 69 i 70: Yener w końcu odnajduje Zehrę! [STRESZCZENIE]
Więzień Miłości odc. 69 i 70.
Co się wydarzy w Więzień Miłości - Odcinek 69 i 70, mamy darmowe streszczenie! Gdzie i kiedy obejrzeć online, na VOD i w TV Więzień Miłości odc. 69 i 70.

Więzień Miłości – Odcinek 69 i 70: Yener w końcu odnajduje Zehrę! [STRESZCZENIE]

Więzień Miłości – Odcinek 69 gdzie i kiedy obejrzeć online i w TV?  Co się wydarzy w serialu Więzień Miłości odc. 69? Mamy darmowe streszczenie:

Ömer, Zehra i Asja wymigują się od wyjaśnień związanych z porwaniem. Ayse dopytuje, ale córka cały czas opowiada jej o grze, w której brała udział razem z Zehrą. Alev idzie do jednego z porywaczy do szpitala, nie może jednak do niego wejść, bo pilnuje go policja. Drugi porywacz pojawia się w pobliżu domu Ömera, zauważa go Zehra. Ömer dzwoni na policję. Mężczyzna kontaktuje się z Alev, która pomaga mu uciec. Yener odnajduje Zehrę, zauważa ją gdy jest na kolacji z Ömerem i Ayse.

Więzień Miłości – Odcinek 69 zostanie wyemitowany na żywo 31 maja 2019 o 17:10 w TVP2. Powtórkę Wiezień Miłości odc. 69 będzie można obejrzeć za darmo online po premierze telewizyjnej na platformie Więzień Miłości na VOD.TVP.PL.

Więzień Miłości – Odcinek 70 gdzie i kiedy obejrzeć online i w TV?  Co się wydarzy w serialu Więzień Miłości odc. 70? Mamy darmowe streszczenie:

Yener widzi Zehrę z rodziną i chce się tam wedrzeć. Yenera zatrzymuje ochrona lokalu, jednak im ucieka. Alper udziela korepetycji Yasemin, co bardzo denerwuje Koraya. Zehra i Omer jadą na komisariat złożyć zeznania. Salim jest zadowolony ze swojego ucznia Koraya i zaprasza go do domu na kolację.

Więzień Miłości – Odcinek 70 zostanie wyemitowany na żywo 3 czerwca 2019 o 17:10 w TVP2. Powtórkę Wiezień Miłości odc. 70 będzie można obejrzeć za darmo online po premierze telewizyjnej na platformie Więzień Miłości na VOD.TVP.PL.