Strona Główna / Portal Wielotematyczny / Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 100: Faria spędza noc z Sułtanem! Kasim mówi Ibrahimowi, że jego kochanka Elanur jest z nim w ciąży!

Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 100: Faria spędza noc z Sułtanem! Kasim mówi Ibrahimowi, że jego kochanka Elanur jest z nim w ciąży!

Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 100 darmowe streszczenie:

Co się wydarzy w serialu Wspaniałe Stulecie Kösem odc. 100? Księżniczka Faria spędza noc z sułtanem Muratem. Z samego rana wyjeżdża ze stolicy kierując się do domu. Sułtan Murat zatrzymuje ją w drodze i przekonuje do powrotu i wspólnego życia w stolicy. Kasim mówi Ibrahimowi, że jego kochanka Elanur jest z nim w ciąży. Kösem dowiaduje się prawdy i wpada w szał, mimo wszystko postanawia pomóc synowi i zataić ten fakt przez Muratem.

Więcej informacji o serialu znajdziesz w artykule -> Wspaniałe Stulecie Kösem – streszczenia odcinków, obsada, gdzie obejrzeć online i w TV?

Gdzie obejrzeć online i w TV Wspaniałe Stulecie Sułtanka Kösem  – Odcinek 100?

Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 100 będzie emitowany w telewizji dnia 8 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 18:40. Powtórka Wspaniałe Stulecie Kösem odc. 100 zostanie wyemitowana dnia 9 marca 2017 na kanale TVP1 od godz. 09:40. Przez 14 dni od premiery telewizyjnej odcinek dostępny będzie online na VOD.TVP.PL -> Wspaniałe Stulecie Kosem na VOD.TVP.PL – odcinki są udostępniane przez Telewizje Polską za darmo.

Co się wydarzy w następnym odcinku serialu Wspaniałe Stulecie Kösem?

Szambelan i Gevheran spotykają się potajemnie w ogrodzie. Atike naciska na Silahtara aby poprosił sułtana o jej rękę. Do stolicy przyjeżdżają Persowie przynosząc wiele podarunków do Szacha. Sułtanka Gülbahar porywa Elanur, która jest w ciąży z księciem Kasimem.

Grafika serialowa Wspaniałe Stulecie Kösem odc. 100:

Wspaniałe Stulecie Kösem – Odcinek 100 gdzie obejrzeć online i w TV? Darmowe streszczenie Wspaniałe Stulecie Sułtanka Kösem odc. 100, kiedy powtórka?